$
נדל"ן עולמי

לברון ג'יימס קנה אחוזה בבוורלי הילס ב-37 מיליון דולר

מהאחוזה שרכש כוכב הלייקרס נשקף נוף פנורמי של העיר. היא מוקפת חומת לבנים, מכילה בית מרכזי ובית אורחים ומשתרעת על פני 845 מ"ר

שירות כלכליסט 20:3804.10.20

שחקן הכדורסל לברון ג'יימס רכש אחוזה מפוארת בבברלי הילס, קליפורניה, כך דיווח אתר מנשן גלובל. ג'יימס רכש את ביתה הוותיק של יוצרת אופרות הסבון לי פיליפ בל, שסדרתה "צעירים חסרי מנוח", וסדרת ההמשך שלה "היפים והאמיצים", נמנות על הסדרות ששודרו במשך הזמן הארוך ביותר בטלוויזיה האמריקנית. עסקת הרכישה, בשווי 36.75 מיליון דולר, נסגרה ביום רביעי.

 

 

 

בל, שהלכה לעולמה בתחילת השנה בגיל 91, החזיקה במתחם ביחד עם בעלה ושותפה ליצירה, המפיק וויליאם ג'יי בל, במשך עשורים, כך על פי מסמכי הנכס. הזוג קנה את האחוזה שנבנתה בשנות ה-30 בסגנון קולוניאלי ספרדי באמצע שנות ה-80, ושיפץ אותה בצורה יסודית. היא נשמרה במצב מצוין והוצעה למכירה ביוני על ידי סוכנות התיווך Hilton & Hyland.

 

האחוזה מוקפת חומת לבנים ומכילה בית מרכזי ובית אורחים. הבית המרכזי שמכיל שני חדרי שינה מוקף בגדר פנימית משלו, והכניסה אליו היא דרך שער ברזל וחצר רומנטית עם מזרקה ועצי דקל. לפני שעברה לידי הזוג בל, האחוזה הייתה שייכת על פי המסמכים לשחקנית קת'רין הפבורן. למרות שהיא מכילה קומה אחת בלבד, היא גבוהה מספיק כדי לאכלס את כוכב הכדורסל שגובהו 2.1 מטר, ומשתרעת על פני 845 מ"ר כשאת תקרתה מחזקות קורות חשופות.

 

ג'יימס, שחקנה של הלוס אנג'לס לייקרס, יוכל לשבת בסלון הבית ולצפות בנוף הפנורמי של העיר המשתקף דרך דלתות ההזזה השקופות הנמתחות מהרצפה עד התקרה, ומובילות לחצר. תהיה לו גם גישה למגרש טניס מואר, בריכה וחדר הקרנה פרטי.

 

 

 

האחוזה, מבט מלמעלה האחוזה, מבט מלמעלה צילום: HILTON AND HYLAND

 

חדר הקולנוע הביתי חדר הקולנוע הביתי צילום: HILTON AND HYLAND

 

מגרש הטניס מגרש הטניס צילום: HILTON AND HYLAND

 

נוף פנורמי של העיר נוף פנורמי של העיר צילום: HILTON AND HYLAND

 

רחבת הכניסה רחבת הכניסה צילום: HILTON AND HYLAND

 

לברון על רקע האחוזה לברון על רקע האחוזה צילום: HILTON AND HYLAND

 

x