$
חדשות נדל"ן

נחשף בכלכליסט

אושרה להפקדה תוכנית המגורים באזור התעסוקה רמת החייל

התוכנית שנחשפה לראשונה בכלכליסט חולשת על מגרש של כ- 12 דונם בחלקו הצפוני של המתחם ותאפשר לפניקס לבנות 2 מגדלי מגורים בגובה של עד 27 קומות ובהם בסך הכל 245 דירות

אמיתי גזית 16:1825.09.19

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב, בראשות אדר' דניאלה פוסק, אישרה ביום שני להפקיד תוכנית ראשונה אי פעם למגורים באזור התעסוקה רמת החייל. לאחר ההפקדה בפועל תינתן לציבור 60 יום להגיש התנגדויות לסעיפים בתוכנית, לאחר דיון בהתנגדויות התוכנית תקבל תוקף ותיסלל הדרך להוצאת היתר בנייה.

 

התוכנית שנחשפה לראשונה בכלכליסט חולשת על מגרש בגודל כ- 12 דונם בחלקו הצפוני של אזור התעסוקה רמת החייל, בסמוך לרחוב דבורה הנביאה והמשכו של רחוב הברזל.

 

פרויקט מגורים ברמת החייל (הדמיה) פרויקט מגורים ברמת החייל (הדמיה) הדמיה: משה צור אדריכלים ובוני ערים

 

התוכנית תאפשר לפניקס לבנות 2 מגדלי מגורים בגובה של עד 27 קומות ובהם בסך הכל 245 דירות, 50 מהן להשכרה במחיר מפוקח. כמו כן כוללת התוכנית מגדל משרדים בגובה של 42 קומות ובניין משרדים נוסף בגובה 13 קומות.

 

כמו כן מוקצה מגרש ציבור נפרד אשר יכלול מגוון שימושים ציבוריים לשיקול דעתה ולצרכיה של עיריית תל אביב.התוכנית ממוקמת בקרבה לקו הירוק אשר עתיד להיכנס לתחילת עבודות בשנה הבאה.

 

הפרויקט של הפניקס הוא מימוש של תוכנית המתאר החדשה של תל אביב תא/5000, שקיבלה תוקף בדצמבר 2016. על פי תוכנית המתאר, באזור רמת החייל אפשר לבנות בצפיפות של עד פי שמונה משטח מגרש. במגרש של הפוניקס, שגודלו 12 דונם, אפשר תיאורטית לבנות בהיקף של 96 אלף מ"ר. היקף הבנייה בתוכנית שתעלה לדיון הוא 90 אלף מ"ר. תוכנית המתאר של תל אביב מאפשרת לבנות באזור זה דירות בשטח ששיעורו עד 25% מהיקף הבנייה. המטרה היא ליצור שילוב של שימושי קרקע- מגורים, משרדים ומסחר באופן שיחיה מחדש את המתחם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x