שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

סיכויי הזכייה של סדרה ג' במחיר למשתכן יגדלו בהגרלת ספטמבר

משרד הבינוי ושיכון הודיע היום כי כ-50% מ-3,000 הדירות בהגרלה זו, בין היתר בירושלים, ראשון לציון, נצרת ומעלה אדומים, יוגרלו בין נרשמי התוכנית ללא מתן עדיפות לזכאי סדרות א ו-ב'

בילי פרנקל 15:1320.08.19

הסיכויים של נרשמי סדרה ג' בתוכנית מחיר למשתכן לזכות בדירה, יגדלו משמעותית בהגרלה הגדולה הבאה, המתוכננת בחודש ספטמבר, ובה יוגרלו 3,000 דירות, בין היתר בירושלים, בראשון לציון, בנצרת ובמעלה אדומים.

 

זאת לאחר שהוחלט כי כ-50% מהדירות בהגרלה זו, יוגרלו בין נרשמי התוכנית ללא מתן עדיפות לזכאי סדרות א ו-ב', שנרשמו עוד קודם לכן. כך הודיע היום (ג') משרד הבינוי והשיכון.

 

 

הנרשמים לתוכנית הדיור הממשלתית מתחלקים לשלוש סדרות, בהתאם למועד שבו נרשמו לתוכנית והוציאו אישור זכאות במסגרתה.

משה כחלון משה כחלון צילום: אוראל כהן

 

 

סדרה א' כוללת את כל מי שהוציא אישור זכאות עד סוף אוגוסט 2016, סדרה ב' כוללת את המצטרפים בין ספטמבר 2016 לבין ה-24 בספטמבר 2017 ואת זכאי סדרה א' שביטלו את זכייתם בפעם השלישית וסדרה ג' כוללת את כל מי שהוציאו אישור זכאות מה-25 בספטמבר 2017 ואת זכאי סדרה ב', שביטלו זכיה בפעם השלישית.

 

עד כה, בכל ההגרלות הגדולות שהתקיימו, הזכאים שנרשמו מוקדם יותר קיבלו עדיפות בהגרלות. עם זאת כעת, אולי לאור סימני השאלה שהתעוררו סביב המשך הפעלתה של התוכנית לאחר הבחירות, הוחלט להעניק לזכאי סדרה ג' אפשרות ממשית גדולה יותר לזכות בהגרלה הקרובה.

 

במסגרת זו הוחלט להעניק עדיפות רק בשיעור של 50% מן הדירות בהגרלה לזכאי סדרות א' וב', ללא העדפה פנימית ביניהן, בעוד שיתרת הדירות תוגרל בין כל חסרי הדירה מסדרות א', ב' וג', ללא מתן העדפה לסדרה מסוימת.

 

במשרד השיכון חידדו כי במידה שתתקיים הגרלת המשך לפרויקטים הכוללים בהגרלה הקרובה, תתבטל גם העדפה זו ולכל הזכאים משלוש הסדרות יהיו סיכויים שווים לזכות.

 

בסך הכל זכו עד היום כ-64,000 זכאים בדירה במסגרת התוכנית, מהם כ-37,000 מסדרה א', כ-19,000 מסדרה ב' וכ-9,000 מסדרה ג'.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x