$
חדשות נדל"ן

סולל בונה זכתה במכרז לבניית קמפוס בצלאל בירושלים ב-330 מיליון שקל

הקמפוס ייבנה במגרש הרוסים ושטחו יהיה 43 אלף מ"ר בנוי. החברה, מקבוצת שיכון ובינוי, גם זכתה במכרזים נוספים בירושלים ובראש העין בהיקף של 340 מיליון שקל

נמרוד בוסו 16:2516.04.19

חברת סולל בונה מקבוצת שיכון ובינוי זכתה בהקמת קמפוס בצלאל החדש במגרש הרוסים במרכז ירושלים. היקף הכולל של הפרויקט עומד על 330 מיליון שקל.

 

 

 

שטחו הבנוי של קמפוס בצלאל החדש, שצפוי לאכלס את האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים, צפוי להגיע ל-43 מ"ר, בבנייה של עד 4 קומות. עוד מתוכנן להיבנות במקום חניון עירוני תת קרקעי בן 4 קומות מרתף, בשטח של כ–8,700 מ"ר.

 

 

הדמיית קמפוס בצלאל במגרש הרוסים בירושלים הדמיית קמפוס בצלאל במגרש הרוסים בירושלים

 

 

סולל בונה גם זכתה במכרז לביצוע חניון תת קרקעי ובניין רדיותרפיה חדש בבית החולים שערי צדק בירושלים. שטחו הכולל של הפרויקט 37,000 מ"ר ועלותו כ-80 מיליון שקל.

 

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה צילום: עמית שעל

 

שני מכרזים נוספים שבהם זכתה חטיבת הכבישים של החברה, הם הרחבת כביש הכניסה הדרומית לראש העין והוספת נתיב תחבורה ציבורית במקום בהיקף של כ-110 מיליון שקל, ועבודות סלילה ופיתוח נוף בכביש 60, ממחלף רוזמרין עד וכולל גשר גילה, בהיקף של כ-150 מיליון שקל.

 

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה: "היכולות המקצועיות והניסיון שלנו ממשיכים לקחת אותנו קדימה בתוך עולם של צרכים משתנים וטכנולוגיות חדשות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x