$
חדשות נדל"ן

קרן אלטו של מודי כידון רכשה מרכז מסחרי בפלורידה ב-18 מיליון דולר

הקרן המתמחה בהשקעות בנדל"ן מסחרי מניב בארה"ב, רכשה את הנכס במחיר המשקף תשואה של 8.2%, כאשר לצורך מימון הרכישה נלקחה הלוואה מבנק Wells Fargo לתקופה של 10 שנים

דותן לוי 14:1610.02.19

אלטו, קרן הנדל"ן של מודי כידון המתמחה בהשקעות בנדל"ן מסחרי מניב בארה"ב, רכשה מרכז מסחרי ב-Cape Coral שבפלורידה תמורת 17.8 מיליון דולר (65 מיליון שקל). העוגן העיקרי של הנכס, המשתרע על פני 11 אלף מ"ר, הוא סופרמרקט.

 

 

  

המרכז המסחרי שרכשה אלטו בפלורידה המרכז המסחרי שרכשה אלטו בפלורידה צילום: Alto real estate funds

 

 

מחיר הרכישה משקף לנכס תשואה של 8.2%, כאשר לצורך מימון הרכישה נלקחה הלוואה מבנק Wells Fargo לתקופה של 10 שנים בריבית קבועה של 4.9% עם תשלומי ריבית בלבד לכל אורך תקופת ההלוואה. מרכז הקניות מאוכלס ב-98% על ידי עשרה שוכרים, כשהמרכזיים הינם: PetSmart, Michael's, Five Below, ALDI Bed Bath and Beyond. בנוסף, משני צדיו של המרכז פועלים שני סופרמרקטים נוספים – Publix ו-BJ's Wholesale, אשר לפי הקרן מייצרים תנועה של קונים למרכז.

 

המרכז המסחרי, שנקרא Northpoint Shopping Center (או בקיצור Northpoint), נבנה בשנת 2008 על ציר תנועה ראשי בצפון העיר, ונמצא בסמוך למספר מרכזי קניות אחרים. העיר Cape Coral ממוקמת לחופי מפרץ מקסיקו והיא העיר התשיעית בגודלה במדינת פלורידה עם כ-200 אלף תושבים. העיר נהנית מהגירה חיובית ונחשבת לעיר שצפי הצמיחה בה גבוה בהשוואה לערים אחרות בארה"ב.

 

המתחם שרכשה אלטו המתחם שרכשה אלטו צילום: Alto real estate funds

 

 

לדברי מודי כידון, יו"ר ומייסד-שותף של אלטו: "בהתאם לאסטרטגיה שלנו, אנו ממשיכים להתמקד בהזדמנויות לרכישת נכסי core-plus יציבים, הממוקמים בשווקים צומחים, במחירי הזדמנות המספקים תשואה שוטפת גבוהה. בזכות הניסיון שצברנו לאורך השנים אנו נמצאים היום בנקודה בה אנו בטוחים ביכולת שלנו להשביח את הנכס ולשמור על מעמדו כנכס מוביל בשוק המקומי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x