$
נדל"ן עולמי

למכירה, עכשיו במחיר מוזל: שמונה איים פרטיים מול קונטיקט

האיים הוצעו למכירה לראשונה ביוני 2016 תמורת 78 מיליון דולר, וכעת החליטו הבעלים לחתוך את המחיר. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 22:3301.04.17
אוסף של 8 איים פרטיים מול חופי ברנפורד בקונטיקט, ארה"ב, מוצעים שוב למכירה עבור 50 מיליון דולר, ירידה של 28 מיליון דולר מהמחיר המבוקש המקורי מלפני שנה.

 

שמונה האיים הם חלק מהארכיפלג תימבל איילנדס. האי הגדול ביותר הוא רוג'רס איילנד, המשתרע על פני 32 דונם. האי הזה כולל בית בגודל 1,207 מ"ר שנבנה ב-1900 ובעל 10 חדרי שינה. באי רוג'רס אפשר למצוא גם בריכה, מגרש טניס, חממה ומגרש גולף בעיצובו של אגדת הגולף ג'ק ניקלאוס. האי כולל גם בית אורחים עם 4 חדרי שינה, סטודיו לאמנים ושני רציפים.

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

עוד מוצעים למכירה, בין השאר, האי הקטן והלא מפותח ריל איילנד, והאי ווילר המשתרע על פני יותר מ-30 דונם, וכולל בית עם שמונה חדרי שינה. גשר להולכי רגל מחבר בין החלקים המזרחי והמערבי של האי קאט אין טו, שכולל גן בית ובית אורחים. מחיר המכירה כולל גם נכס על קו החוף, שבו רציף פרטי לעגינת סירות השטות לאיים.

 

מסוכן הנדל"ן דאגלס אלימן האחראית על המכירה, נמסר כי בקרוב יחלו להציע גם כל אי בנפרד. המוכרים הם כריסטין ואדמונד סטוקליין, שבבעלותם מעל 10 איים מיושבים באזור.

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

ב"וול סטריט ג'ורנל" מדווחים כי בני הזוג הוציאו מעל 30 מיליון דולר לרכישת אוסף האיים, וכן השקיעו מיליונים נוספים על שיפוצים, תשתיות ושיפור פני הנוף. ביוני 2016 הם הציעו לראשונה את האיים למכירה, אז ביקשו תמורתם 78 מיליון דולר. הם משתמשים באיים לארח חברים ומשפחה, בעיקר בחודשי הקיץ, אך רכשו לאחרונה בית במדינת וושינגטון, שבו הם מתכוונים להעביר את מרבית זמנם.

 

בינתיים עוד לא הוגשה הצעה קונקרטית לרכישה, אך בסוכנות הנדל"ן אמרו כי נרשמה התעניינות ערה. "זה מיקום מושלם למי שמחפש פרטיות מוחלטת ויוקרה", אמרה סוכנת הנדל"ן מליסה פרנק לוץ. "הגישה לאיים נוחה באמצעות מסוק או סירה".

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

 צילום: DOUGLAS ELLIMAN

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x