חדשות נדל"ן

טריגו תקים בניין משרדים בהרצליה פיתוח בהשקעה של 90 מיליון שקל

הקבוצה רכשה קרקע בעשרות מיליוני שקלים וצפויה לבנות כ-5,000 מ"ר של שטחי משרדים אשר יוצעו למכירה

דותן לוי 18:0815.12.16

קבוצת טריגו תקים בניין משרדים שיקרא "בית טריגו" באזור התעשיה של הרצליה פיתוח בהשקעה של 90 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הקבוצה רכשה קרקע בשטח 1.7 דונם ברחוב המנופים, הקרקע הוחזקה על ידי מספר בעלים פרטיים תושבי חוץ ונמכרה בתמורה לעשרות מיליוני שקלים. לקרקע יש תב"ע בתוקף, כך שבקבוצה מעריכים כי מדובר על כשלוש שנים עד לתחילת אכלוס.

 

הבניין יתוכנן על ידי האדריכלים שראל דוראל ובנו דן שראל מפריז. בין לקוחותיו נמנות החברות רנו וטושיבה. הבניין יהיה בן 10 קומות וישתרע על פני 5,000 מ"ר בנוי, הוא יכלול מתחמים במגוון גדלים, כאשר השטח הקטן ביותר יהיה 160 מ"ר והגדול ביותר כ-640 מ"ר. כמו כן יכלול הבניין פאטיו בגודל של 400 מ"ר, חניון תת קרקעי ושרותי שמירה. בכוונת החברה להוציא את השטחים למכירה ולא להשכיר אותם.

 

הדמיית בית טריגו שייבנה בהרצליה פיתוח הדמיית בית טריגו שייבנה בהרצליה פיתוח צילום: 3 division

 

קבוצת טריגו רכשה לאחרונה קרקע בדרום תל אביב ב–110 מיליון שקלים מיקבי כרמל והצטרפה לחברת CITYEL בהקמת מיזם שיכלול 200 יחידות דיור לצד 4,500 מ"ר של שטחי מסחר.

 

קבוצת טריגו נמצאת בבעלות טל פרץ, גל פאר ורון נובוטני. במקביל לפרויקט זה, רכשה טריגו מניות מקבוצת עזריאלי בחברת פי גלילות המחזיקה חטיבת קרקע מרכזית במתחם גלילות בסכום של כ-130 מיליון שקל. בנוסף לפרויקט "בית טריגו", רכשה קבוצת טריגו לאחרונה קרקע בדרום תל אביב ב-110 מיליון שקל מיקבי כרמל והצטרפה לחברת CITYEL בהקמת המיזם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x