$
חדשות נדל"ן

בסט זכתה בשלושה מכרזים בהיקף של 200 מיליון שקל

החברה זכתה במכרזים להקמת בניין עיריית קריית אתא ב-74 מיליון שקל ובמבנה בפארק תמר ברחובות עבור גב ים. חברת הבת בילדאפ זכתה בפרויקט בית בלב בפ"ת

שירות כלכליסט 11:3803.11.16
קבוצת בסט זכתה בתקופת החגים בשלושה מכרזי ביצוע בהיקף כולל של כ-200 מיליון שקל. החברה זכתה במכרז להקמת בניין עיריית קריית אתא החדש בהיקף כספי כולל של כ-74 מיליון שקל. מדובר בבניין בן 7 קומות משרדים ושלוש קומות של חנייה תת קרקעית. במרכז המבנה, החברה תקים אטריום זכוכית לכל גובהו של הבניין. לפרויקט יש היתר בנייה ועבודות הביצוע יחלו בשבועות הקרובים.

 

במכרז נוסף בו זכתה, בסט תקים את מבנה מספר 4 בפארק תמר ברחובות עבור חברת גב ים הייטק בהיקף כספי של כ-85 מיליון שקל. המבנה כולל 9 קומות משרדים וקומה מסחרית בשטח כולל של 16 אלף מ"ר. בנוסף, החברה תקים חניון תת קרקעי בן 2 קומות בשטח כולל של 13 אלף מ"ר.

אליאס טאנוס, מנכ"ל קבוצת בסט אליאס טאנוס, מנכ"ל קבוצת בסט

 

פארק תמר ממוקם בסמוך למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות. כיום הפארק כולל 300 אלף מ"ר של משרדים מסחר ובילוי. בין החברות המאכלסות את שטח הפארק, נמצאות טבע, סיגמה, אפליידמטריאלס וחברות הייטק וביוטכנולוגיה נוספות.

 

במכרז השלישי זכתה חברת בילדאפ מקבוצת בסט המתמחה בעבודות גמר. החברה תבצע את כל עבודות הגמר בפרויקט בית בלב בפתח תקווה בהיקף של כ-40 מיליון שקל. מדובר בבית דיור מוגן בשכונת נווה עוז במרכז פתח תקווה בסמוך לבית החולים רבין. בית בלב כולל 200 יחידות דיור מוגן, מתקנים חדשניים שיעמדו לרשות הדיירים ושטחים ציבוריים בהיקף כולל של 30 אלף מ"ר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x