נדל"ן עולמי

כוכבת משחקי הכס אמיליה קלארק רכשה בית בקליפורניה ב-4.6 מיליון דולר

הבית כולל 2 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה. קלארק, המגלמת בסדרה המצליחה את דאינריז טארגאריין, מתכוונת לבלות בו בביקוריה בארה"ב. יהיה בו מקום לדרקון אחד או שניים בין השאר משום שהתקרות בגובה 5.5 מטרים

שירות כלכליסט 16:1919.10.16

כוכבת משחקי הכס אמיליה קלארק רכשה בית חדש בווניס, קליפורניה ב-4.64 מיליון דולר. חוף וניס, המפורסם שבחופי קליפורניה, הוא רצועת חוף באורך 5 ק”מ בלוס אנג’לס.

 

הבית שרכשה קלארק (29) הבריטית המגלמת בסדרה המצליחה של HBO את דאינריז טארגאריין, כולל 2 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה. קלארק מתכוונת לבלות בו בביקוריה התכופים בארה"ב לצרכי עבודה.

 

הבית, שעוצב על ידי האדריכל אברמסון טייגר הוא בגודל 260 מ"ר, כך שיהיה מקום לדרקון אחד או שניים. הוא כולל גם תקרות בגובה 5.5 מטרים, סלון רחב היקף עם ספריה שמגיעה עד התקרה, דלתות הזזה מזכוכית שנפתחות לעבר בריכה וגן.

 

הבית, שנבנה ב-2009, נמצא מרחק הליכה מחוף הים כולל גם מטבח מצויד וסוויטה ראשית עם חדר ארונות, אידיאלי לקלארק המככבת לעיתים קרובות בשטיחים האדומים. פינוקים נוספים כוללים רצפות מחוממות לאורך כך הבית, פינת אח בסלון, חניות המיועד לשלוש מכוניות ועצי זית בני 80 שנה בגן.

 

צילומי העונה השביעית של משחקי הכס החלו בחודש שעבר ואמורים להימשך עד פברואר. העונה תשודר באמצע השנה הבאה ואחריה מתוכננת רק עוד עונה אחת.

 

 צילום: bulldogrealtors

 

  צילום: bulldogrealtors

 

  צילום: bulldogrealtors

 

  צילום: bulldogrealtors

 

  צילום: bulldogrealtors

בטל שלח
    לכל התגובות
    x