שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

הדירה היקרה ביותר בעולם מוצעת למכירה במונקו ב-335 מיליון דולר

דירת פנטהאוז בראש מגדל "אודיאון", המבנה הגבוה במונקו, היא בעלת 5 קומות. לדירה מרפסת "דק" חיצונית עם בריכה ומגלשת מים היורדת מקומה עליונה לתוך הבריכה

שירות כלכליסט 11:5713.10.16

בכל הנוגע לנדל"ן יוקרה, מתברר שאין תקרת זכוכית. ישנו כיום הבדל עצום במחירי נכסים הנחשבים "רגילים" לבין נכסים יוקרתיים, שכמה מהם נמכרים במחירים העולים על כל דמיון.

 

בקטגוריה זו כנראה נכלל נכס העומד למכירה במונקו: בבניין מגורים יוקרתי בן 49 קומות, מוצעת למכירה דירת פנטהאוז תמורת 335 מיליון דולר - זו הדירה היקרה ביותר בעולם.

 

הדירה, בראש מגדל "אודיאון", המבנה הגבוה במונקו, היא בעלת 5 קומות ועיצובה נעשה בידי אלכסנדר ג'יראלדי (Alexandre Giraldi) מ"מונגסק" (Monegasque architect). הדירות במגדל המגורים, כולל הפנטהאוז המדובר, עומדים למכירה כבר כמה חודשים. התקבלו כבר מספר הצעות רציניות עבור הפנטהאוז אולם הנכס עדיין לא נמכר.

 


 

 

הדירה משתרעת על פני שטח כולל של 2,926 מ"ר, התופסים את חמש הקומות האחרונות במגדל. לדירה מרפסת "דק" חיצונית עם בריכה ומגלשת מים היורדת מקומה עליונה לתוך הבריכה. מונקו שוכנת בין חוף הים התיכון לבין צרפת, לאורך הריביירה הצרפתית  ומדירת הפנטהאוז נשקף נוף נהדר של הים התיכון.

 

אין ספק שנכס מציע הרבה תמורת הכסף, בעיר שבו מיליון דולר יכול לרכוש מעט יותר מ-8 מ"ר בלבד.  

 

 צילום: Tour Odeon

 

 צילום: Tour Odeon

 

 צילום: Tour Odeon
 צילום: Tour Odeon
 צילום: Tour Odeon
 צילום: Tour Odeon
מונקו. עיר-מדינה מונקו. עיר-מדינה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x