שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבלן משנה תובע את דניה סיבוס בטענה שקרס כלכלית

חברת דורון יהודאי קלבנים תובעת את דניה סיבוס בטענה שקרסה כלכלית כשהחברה אילצה אותו לוותר על סכומים שהתחייבה לשלם לה

דותן לוי 08:2831.08.16
חברת דורון יהודאי קבלנים תובעת את חברת דניה סיבוס מקבוצת אפריקה ישראל ב־3.1 מיליון שקל, בטענה שלא שילמה לה תשלומים שסוכמו ביניהם, ואז ניצלה את המצב הקשה שאליו הכניסה את חברת דורון יהודאי כדי להחתים אותה על כתבי ויתור בתמורה לתשלום חלקי. דניה סיבוס טוענת בתגובה כי “זו תביעת סרק חסרת יסוד משפטי ואחיזה במציאות, שמטרתה יחסי ציבור. החברה תגיב בבית המשפט”.

 

רביעיית פלורנטין. תשלום חלקי רביעיית פלורנטין. תשלום חלקי צילום: אוראל כהן

 

על פי כתב התביעה שהגיש יהודאי באמצעות עו"ד רם גורודיסקי, ההתקשרות שלו עם דניה החלה ב־2008 כשקיבל את עבודות החיפוי בפרויקט סביוני רמת אביב. בהמשך ביצע עבודות רבות לחברה שהפכה ללקוח היחיד שלו, בהן בנווה מרום ברמת גן, רביעיית פלורנטין, הגוש הגדול ומשרדי עיריית תל אביב. לפי כתב התביעה, דניה קיזזה באופן שרירותי וחד צדדי סכומים ממה שיהודאי היה אמור לקבל לפי החוזה. משום שכל הכנסותיו הגיעו מהחברה, תזרים המזומנים שלו היה תלוי בלעדית ברצונה הטוב של דניה, ומצבו הכלכלי החל להידרדר: "חשבונותיו היו בחריגה והוא היה זקוק לכסף לשלם לעובדים ולספקים בפרויקטים של הנתבעת".

 

יהודאי טוען שהחברה ידעה שהוא במצב כלכלי רע וניצלה זאת כדי להציע לו סכום מיידי ונמוך כשהיא מחתימה אותו על כתבי ויתור על מה שסוכם תחילה. לטענת התביעה, הדבר נעשה בכפייה, כשלתובע לא נותרה ברירה אלא לחתום על הוויתור.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x