$
נדל"ן עולמי

המיזם החדש של רוברט דה נירו: מלון בוטיק בקובנט גארדן

אחרי שהמלון שפתח במנילה זכתה לתואר המפוקפק "מלון היוקרה הגרוע בעולם" - שחקן הקולנוע מהמר על בירת הממלכה הבריטית; מה יכלול המלון החדש?

שירות כלכליסט 19:4021.08.16

אמפריית הנדל"ן של רוברט דה נירו מגיעה לבריטניה. השחקן זוכה האוסקר קיבל היתר לפתוח מלון בוטיק במרכז לונדון — על כך דיווח "הגרדיאן" הבריטי.

 

מלון היוקרה, שייקרא וולינגטון, ייפתח בקובנט גרדן ויכלול 83 חדרים, ספא, מועדון חברים ושתי מסעדות. "לונדון היא אחת הערים המלהיבות והקוסמופוליטיות בעולם", אמר דה נירו בעת ההכרזה על התוכנית במאי האחרון. "זה פשוט הגיוני לפתוח מלון שמייצג את כל זה בלב העיר. מלון וולינגטון יכבד את המורשת של האזור, ויביא ללונדון את המיטב ממה שעשינו כבר בניו יורק".

 

 

לצורך הקמת המלון יחוברו ששה מבנים קיימים, שלושה מהם הם לשימור מחמיר. השיפוץ יכלול הוספת מרפסות וחצר. העבודות אמורות להתחיל בשנה הבאה והפתיחה של הוולינגטון מתוכננת ל־2019. "החיבור עם אחד השחקנים המפורסמים בעולם יוסיף לעניין באזור ויבטיח שקובנט גרדן יישאר ברשימת אתרי החובה של התיירים בבירה", הגיב ג'ונתן סנדס, מנכ"ל מוזיאון הקולנוע הסמוך.

 

לונדון. דה  נירו: "אחת הערים המלהיבות והקוסמופוליטיות בעולם"
לונדון. דה נירו: "אחת הערים המלהיבות והקוסמופוליטיות בעולם" צילום: Diego Delso

 

המיזם החדש הוא המלון השלישי שפותח דה נירו (73). המלון הראשון בבעלותו הוא מלון גריניץ' שנפתח ב־2008 בניו יורק וזוכה לפופולריות בקרב מפורסמים כמו בראדלי קופר, ריס ווית'רספון והיידי קלום. המלון הניו יורקי מארח גם את פסטיבל הקולנוע טרייבקה. עם זאת, המלון השני שפתח, מלון נובו במנילה שבפיליפינים, זכה בשנה שעברה לתואר המפוקפק "מלון היוקרה הגרוע בעולם" על ידי חברת הדירוג Luxury Travel Intelligence.

 

השקעה במגזר האירוח הפכה לאפיק פופולרי בקרב שחקני הוליווד. קלינט איסטווד, יו ג'קמן, ואליזבת הרלי לדוגמה הם הבעלים של בתי מלון, בעוד שאתר הנופש הידידותי לסביבה של ליאונרדו דיקפריו באי בלאקדור קייב בבליז, מתוכנן להיפתח ב־2018.

 

מלון גריניץ' בניו יורק. הצלחה מסחררת
מלון גריניץ' בניו יורק. הצלחה מסחררת

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x