$
חדשות נדל"ן

חברת גלגל רכשה בניין ברוטשילד-נחמני בתל אביב ב־30 מיליון שקל

על פי התוכנית הבניין הישן יהרס ובמקומו ייבנו 12 דירות יוקרה ב-5 קומות; ההשקעה המוערכת הפרויקט - 60 מיליון שקל

אביב גוטר 08:4002.08.16

בניין בפינת הרחובות רוטשילד ונחמני בתל אביב נרכש על ידי חברת גלגל אחזקות וייזום תמורת 30 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". לפי התוכניות, הבניין הישן בן שתי הקומות יהרס, ומקומו ייבנה בהשקעה של 60 מיליון שקל בניין מגורים יוקרתי שעיצב משרד האדריכלים גרואג הראל.

 

בבניין החדש יהיו חמש קומות שיאכלסו 12 דירות בתמהיל מגוון של שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן, פנטהאוזים וטריפלקס. מלבד המיקום המרכזי יוכלו הדיירים ליהנות מבריכת שחייה על גג הבניין, חדר כושר ושומר. החניות ייפרשו על שתי קומות תת־קרקעיות אולם הדיירים לא יראו אותן בשל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת: הדייר יעמיד את רכבו על רמפה שתניע את הרכב לחניה הפנויה, כך שהדייר לא יצטרך לחנות בעצמו. כשייצא, יזמין את הרכב שימתין לו עם הפנים לחזית. מחיר למ”ר צפוי לנוע בין 52 אלף ל־60 אלף שקל, כך שמחירי הדירות יכול להגיע עד ל־15 מיליון שקל.

 

דוויד (דדי) אטז, מבעלי חברת גלגל אחזקות וייזום סיפר לכלכליסט כי "אנו נמצאים בשלבים סופיים להכנת האישורים לבקשת היתר הבנייה, שאנו מצפים לקבל בתוך שנה וחצי. הבנייה תימשך כשנתיים".

 

חברת גלגל שותפה בפרויקטי יוקרה נוספים במרכז תל אביב ברחובות בלפור, יבנה, שינקין ואלנבי וכן בפרויקטים של תמ"א 38 בר"ג ובחולון. היא מתעתדת להשלים בשנים הקרובות 300 דירות.

 

הדמיית הפרויקט. 60 אלף שקל למ"ר הדמיית הפרויקט. 60 אלף שקל למ"ר הדמיה: viewpoint

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x