שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

טאבולה ו־Aol ישכרו 7,000 מ"ר באמות אטריום ברמת גן

לכלכליסט נודע כי חברת המלצות התוכן וענקית האינטרנט שהשקיעה בה ישכרו יחד לאחר שיעברו ממשרדיהן הנפרדים בת"א

דותן לוי 08:5416.06.16
החברות טאבולה ו־Aol עוברות למגדל אמות אטריום ברמת גן, שם הם ישכרו שטח כולל של כ־7,000 מ"ר, כך נודע ל"כלכליסט". טאבולה, אשר מרחיבה במקביל את משרדיה בלונדון ובניו יורק, עוברת מרחוב תוצרת הארץ בתל אביב, ותשכור באטריום 4,500 מ"ר המתפרסים על פני שלוש קומות. Aol עוברת משדרות רוטשילד בתל אביב ותשכור כ־2,500 מ"ר במגדל. דמי השכירות הממוצעים במגדל, כפי שפורסמו בעבר, עומדים על כ־120 שקל למ"ר, והיקף שתי העסקאות משקף דמי שכירות שנתיים של כ־10.5 מיליון שקל.

 

טאבולה פיתחה טכנולוגיה להמלצה על סרטוני וידיאו לאתרי תוכן ולאחר מכן השלימה אותה עם טכנולוגיה המאפשרת גם להמליץ על כתבות טקסט באתרי חדשות. כיום היא החברה הצומחת ביותר בתחום, והמתחרה הגדולה ביותר של אאוטבריין, חברה ישראלית נוספת עם טכנולוגיה דומה.

 

מגדל אמות אטריום ברמת גן. היקף העסקאות משקף דמי שכירות שנתיים של כ־10.5 מיליון שקל מגדל אמות אטריום ברמת גן. היקף העסקאות משקף דמי שכירות שנתיים של כ־10.5 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

 

טאבולה מעסיקה 400 איש, מחציתם בתל אביב והשאר בניו יורק, לונדון וטוקיו. הכנסותיה הוערכו ב־350 מיליון דולר ב־2015. Aol, ענקית האינטרנט האמריקאית, השקיעה בתחילת השנה מיליוני דולרים בטאבולה, וטאבולה אף הפכה לשותפה המרכזית של AOL בהמלצות תוכן.

 

בניית מגדל אטריום הושלמה לאחרונה בהשקעה של כ־800 מיליון שקל. המגדל, בשטח כולל של כ־57,000 מ"ר, מתנשא ל־40 קומות, תוכנן ועוצב על ידי פרופ' משה צור ואדריכל הפנים עודד חלף.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x