$
חדשות נדל

ווינדוורד שכרה את הקומה ה־35 במגדל אדגר 360 בת"א

מדובר בכ־1,100 מ"ר במגדל ברחוב השלושה בת"א שנשכרו לשבע שנים ב־11 מיליון שקל

דותן לוי 08:1017.05.16

חברת הסטארט־אפ הישראלית ווינדוורד (Windward) שכרה את הקומה העליונה במגדל אדגר 360 שבבעלות חברת הנדל"ן אדגר אשר בשליטת ביטוח ישיר, כך נודע ל"כלכליסט".

 

מדובר בכ־1,100 מ"ר בקומה ה־35 של המגדל ברחוב השלושה בתל אביב, שנשכרו לשבע שנים בכ־120 שקל למ"ר לחודש ברמת גמר, כך שדמי השכירות לכל התקופה יעמדו על כ־11 מיליון שקל. עוד מתכוונת החברה להשקיע כ־4.5 מיליון שקל בעיצוב הקומה לצרכיה. כמו כן היא תשלם דמי ניהול של כ־19 שקל למ"ר לחודש.

 

מגדל אדגר 360, שנמצא בסמוך להיכל הכדורסל ביד אליהו, נבנה בשני שלבים. בתחילה התנשא לגובה של 16 קומות

שבהן נמצא מטה מחוז מרכז של משרד החינוך. לאחרונה נבנו מעליהן 20 קומות חדשות הכוללות 21 אלף מ"ר ונמצאות בשלבי אכלוס לאחר שכ־75% מהשטח שווק. הכניסה והמעליות של הקומות החדשות נפרדות משאר הבניין, והושכרו בהן שטחים גם לחברת ההייטק AVG, לשגרירות שבדיה ולמשרד עורכי דין פירון.

 

חברת ווינדוורד מנתחת את תנועת כלי השיט בעולם, מזהה תנועות חשודות ומעבירה התרעות לגורמי הביטחון. היא הוקמה על ידי עמי דניאל ומתן פלד, חובלים לשעבר בחיל הים, ומעסיקה כ־35 עובדים. החברה גייסה כמה עשרות מיליוני דולרים, ובין המשקיעים בה ראש ה־CIA לשעבר דיוויד פטראוס, המיליארדר הסיני לי קא־שינג ודן סניור, ממחברי "אומת הסטראט־אפ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x