$
חדשות נדל"ן

ענבל אור, שלב המרצ'נדייז: בעוד יומיים - מכירה פתוחה לציבור של ציוד אור סיטי נדל"ן

רוצים ספה יוקרתית של ענבל אור או את מסך הפלזמה שלה? רגע לפני שמשרדי אור סיטי נדל"ן מתפנים ממגדלי עזריאלי למשרד צנוע תתקיים ביום שלישי מכירה של שלל הציוד במקום. המטרה: להעביר לקופת הפירוק כמה שיותר כסף

זוהר שחר לוי 17:0410.04.16
רגע לפני שמשרדי אור סיטי נדל"ן היוקרתיים יתפנו ממגדלי עזריאלי לטובת משרד צנוע, תתקיים בעוד יומיים (יום ג') בין השעות 10:00 בבוקר - 13:00 בצהרים מכירה של שלל הציוד במקום. בין השאר יוצעו למכירה תמונות, ספות, ציוד משרדי, מסכי פלזמות ועוד.

זמן קצר לאחר שמונה כמפרק זמני לחברות של קבוצת אור ביקש עו"ד איתן ארז לפנות את המשרדים היוקרתיים במגדלי עזריאלי שעלות השכירות שלהם מגיעה ל-80 אלף שקל בחודש. לדברי עו"ד ארז, במקום המשרדים היוקרתיים הוא מבקש לשכור משרד צנוע בשכירות חודשית של 7,000 שקל לצורך המשך עבודת הקבוצה.  

משרדי אור סיטי נדל"ן במגדלי עזריאלי משרדי אור סיטי נדל"ן במגדלי עזריאלי צילום: עמית שעל

 

במסגרת המעבר, ביקש עו"ד ארז גם למכור את הציוד הרב שנמצא במשרדים כשהכספים שיתקבלו מהמכירה יועברו לקופת הפירוק. "במשרד החברה קיים ציוד משרדי רב ויוקרתי לרבות ספות, שולחנות, ציוד מחשבים, תמונות, מקררי מיני בר, מסכי פלזמה וכיוצ"ב", כתב המפרק לבית המשפט.

 

במסגרת המכירה, ייפתחו ביום שלישי דלתות המשרדים למשך כמה שעות בשעות הבוקר ובמהלכן יוכלו המבקרים לבדוק את הסחורה. לפי המפרק, המכירה מיועדת לסוחרים שייתנו הצעה לרכוש את כל תכולת המשרד כמקשה אחת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x