$
חדשות נדל"ן

קבוצת גבאי רכשה מאזורים קרקע באשקלון ב-40 מיליון שקל

צפויה להקים על הקרקע פרויקט בן 2 מגדלים אשר יכלול 170 יחידות דיור; היקף המכירות הצפוי בפרויקט נאמד ב-280 מיליון שקל

דותן לוי 12:2520.01.16

חברת הייזום והביצוע קבוצת גבאי, רכשה מחברת אזורים קרקע בשטח של כ-5 דונם בשכונת ברנע באשקלון תמורת כ-40 מיליון שקל בעסקת מזומן. בנוסף שילמה החברה כ 5.5 מיליון שקל היטלי פיתוח. 

 

 

בכוונת הקבוצה להקים על הקרקע, בפינת הרחובות ירושלים ורחוב קדש, פרויקט בשם במסגרתו יבנו 170 יח"ד בשני מגדלים בני 21 קומות כל אחד. התב"ע לתכנון הפרויקט כבר אושרה והיקף המכירות בו נאמד בכ-280 מיליון שקל. מחירי דירות 4 חדרים יתחילו ב-1.5 מיליון שקל ודירות 5 חדרים יימכרו במחיר התחלתי של 1.6 מיליון שקל.

 

הדמיית הפרויקט של קבוצת גבאי באשקלון הדמיית הפרויקט של קבוצת גבאי באשקלון

 

לקבוצת גבאי פרויקט נוסף בשכונת ברנע באשקלון של כ-600 יח"ד אשר נקרא סנטרל פארק וגם הקרקע לפרויקט זה נרכשה בעבר מחברת אזורים . החברה שיווקה ואכלסה כבר שלושה בניינים ובימים אלה משווקת את הבניין הרביעי. פרויקט נוסף של החברה בשכונת אגמים, התווסף אליה כחלק מעסקת הרכישה של חברת צ. לנדאו, הכולל 88 ובו דירות 3 ,4 ו 5 חדרים.

 

 

 

עורכי הדין שייצגו את קבוצת גבאי בעיסקה מול אזורים הם: שמוליק לכנר ממשרד נשיץ ברנדס אמיר, עו"ד עדי בן אנוש ועו"ד מאיה גבאי – טובול .

 

אלי גבאי, מנהל הפיתוח העסקי של קבוצת גבאי: " אנו ילידי אשקלון וגדלנו בעיר לכן, על אף התרחבות הפעילות של קבוצת גבאי למרכז הארץ ולאזור השרון, מבחינתנו העיר אשקלון היא נמל הבית וכבר הקמנו בה מאות יחידות דיור. בשנים האחרונות "גילו" את העיר גם תושבי השפלה וגוש דן המגיעים לרכוש דירות למגורים זאת בזכות הפוטנציאל המתממש שלה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x