$
נדל"ן עולמי

האחים נקש רכשו דופלקס במיאמי ממשפחת טראמפ ב-7 מיליון דולר

האחים הישראלים לשעבר רכשו שתי יחידות דיור מחוברות בקומה ה-23 של מגדל סטאי שהיו בבעלות קרן בראשה עומדת מריאן טראמפ ברי - אחותו של דונלד טראמפ ושילמו 1.5 מיליון דולר פחות מהמחיר המבוקש

שירות כלכליסט 10:1803.01.16

קרן מריאן ברי שבבעלות משפחת טראמפ מכרה דופלקס במגדל סטאי במיאמי לחברה בבעלות האחים נקש. האחים ישלמו 7 מיליון דולר על הנכס הכולל שתי יחידות דיור שחוברו יחדיו וחולשות על הפינה הדרום מזרחית של הקומה ה-23 במגדל היוקרתי. 

 

לדופלקס 3 חדרי שינה, 3.5 חדרי אמבטיה והוא כולל ריהוט של מעצבים, רצפות עץ, קירות לבנים וחלונות זכוכית מהרצפה לתקרה המספקים נוף לאוקיינוס.

 

המחיר שישלמו נקש נמוך ב-1.5 מיליון דולר מהמחיר המבוקש. הקרן של טראמפ שילמה 7.79 מיליו דולר על רכישת היחידות.

 

מימין: אבי, ג'ו ורפי נקש. בשנה שעברה רכשו האחים את מלון סטאי הצמוד למגדל בו נמצא הדופלקס מימין: אבי, ג'ו ורפי נקש. בשנה שעברה רכשו האחים את מלון סטאי הצמוד למגדל בו נמצא הדופלקס

 

קרן מריאן טראמפ ברי קרויה על שם אחותו של המועמד לנשיאות ארה"ב - דונלנד טראמפ - המכהנת כשופטת פדראלית בניו ג'רזי.הרוכשת היא חברת דלוואר, שכתובתה זהה לכתובת של חברת ג'ורדאש שבבעלות משפחת נקש.

 

מגדל סטאי, מיאמי מגדל סטאי, מיאמי

 

האחים נקש הם ישראלים לשעבר שצברו את הונם מחברת הג'ינס ג'ורדאש שהוקמה בשנת 1969. בתחילת הדרך החברה התמקדה באופנה אך בשנים האחרונות, המשפחה התרחבה גם לתחום הנדל"ן, בעיקר באיזור דרום פלורידה.

 

בשנה שעברה שילמו הנקשים 90 מיליון דולר עבור חלק המלון בפרויקט סטאי בו מצוי המגדל היוקרתי. ב-2013 הם רכשו גם את אחוזת ורסאצ'ה הידועה בסאות' ביץ עבור 41.5 מיליון דולר.

 

הנוף ממרפסת הדופלקס, מגדל סטאי, מיאמי הנוף ממרפסת הדופלקס, מגדל סטאי, מיאמי

 

 

הנוף מחדר השינה הנשקף מהדופלקס, מגדל סטאי, מיאמי הנוף מחדר השינה הנשקף מהדופלקס, מגדל סטאי, מיאמי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x