$
חדשות נדל

ועידת הקיימות

יש לכם המצאה חדשנית בתחום הבנייה? שיכון ובינוי קוראת לכם

חברת הנדל"ן והתשתיות פותחת את שעריה ליזמים וסטארט-אפים המעונייים להשתלב בפעילותה בשטח; השלב הראשון יכלול 1,000 מועמדים, מהם ייבחרו טכנולוגיות נבחרות בתחומי הבנייה הירוקה, ערים חכמות, סביבה ועוד

שירות כלכליסט 11:1605.11.15

חברת התשתיות והנדל"ן שיכון ובינוי הכריזה היום (ה') על תוכנית החדשות "BuildUp" – במסגרתה תפתח החברה את שעריה בפני יזמים המעוניינים לשלב בעבודתה רעיונות חדשים בתחומי תשתיות, אנרגיה, ערים חכמות, מים, סביבה ומבנים.

 

לתוכנית "כנס אשדוד לקיימות" ולהרשמה לחצו כאן

 

בשלב הראשון תפנה החברה ל-1,000 גופים באופן יזום על מנת לגבש רשימת יזמויות מתאימות. לאחר-מכן ייערך סינון של הטכנולוגיות וייבחרו מספר יזמים. התוכנית לא תכלול השקעות הוניות בחברות או ביזמים אלה, אלא תאפשר לחברות ולטכנולוגיות שיתאימו, להשתלב בפרויקטים הקיימים של שיכון ובינוי, לעבוד עם אנשי המקצוע של החברה, לבדוק את הטכנולוגיות בשטח ולעשות שימוש בידע ובניסיון של שיכון ובינוי.

 

אם המודל הקלאסי של חדשנות ופיתוח, פעל עד כה באמצעות פעילות שנבעה ופותחה בתוך הארגון על-ידי מחקר ופיתוחים עצמיים, הרי שמודלים של ניהול קיימות וחדשנות פתוחה יוצרים קשר עם עולמות הפיתוח החיצוניים – בין אם באקדמיה, בחממות הטכנולוגיות, בחברות סטארט-אפ ועוד.

 

לחמני. "אנחנו רוצים להיות חלק מעולם של רעיונות פורצי דרך" לחמני. "אנחנו רוצים להיות חלק מעולם של רעיונות פורצי דרך"

 

שיכון ובינוי פועלת כיום ב-20 מדינות על פני 4 יבשות. החברה מאמינה כי אימוץ טכנולוגיות חדשניות בשיטת "Open Innovation" (חדשנות פתוחה)  ייפתח דלת ליזמים ולחברות סטארט-אפ לעולם הנדל"ן.

 

משה לחמני, יו"ר שיכון ובינוי: "BuildUp היא מימוש התכנית האסטרטגית של שיכון ובינוי. כשהקבוצה שלנו נוסדה, עוד לפני קום המדינה, חדשנות הייתה עולם סגור שהתחיל ונגמר בגבולות הארגון. כיום, חדשנות היא אוסף של רעיונות וטכנולוגיות פורצי גבולות ששוברים פרדיגמות ישנות ובונים חדשות. אנחנו רוצים להיות חלק מהעולם הזה, להמשיך להוביל ולצמוח באחריות בארץ ובזירה הגלובלית בתחומי התשתיות, הנדל"ן והאנרגיה המתחדשת אבל גם לתת לשחקנים צעירים ואיכותיים בעלי רעיונות חדשים, הזדמנות להתנסות להצליח ולעבוד יחד. אנו מאמינים שכולם ירוויחו מכך ולא רק אנחנו".

 

אורי בן-פורת, סמנכ"ל קיימות שיכון ובינוי: "אימוץ גישת הקיימות וההבנה כי הקיימות מייצרת ערך לפעילות העסקית שלנו, הובילו אותנו לשלב הבא, "Open Innovation" (חדשנות פתוחה), שהוא שיתוף של יזמים וטכנולוגיות חדשניות בכל מה שקשור לתחומי פעילותנו. אנו מאמינים שהשילוב בין קיימות לבין חדשנות והשיתוף עם קהילת היזמות ישיאו ערכים ליזמים ולחברה".

 

כתובת לינק לאתר התכנית: http://buildup.shikunbinui.co.il/

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x