$
חדשות נדל"ן

עסקת ענק לחברת דן: תמכור בניין משרדים לקבוצת דלק ב-245 מיליון שקל

בכוונת דלק להעביר את משרדי ההנהלה מפולג לבניין בהרצליה פיתוח; מדובר בבניין בהקמה ששטחו הבנוי יעמוד על 10,500 מ"ר עם 350 מקומות חניה

דותן לוי 18:3003.11.15

חברת דן מכרה את בניין המשרדים שבבעלותה בהרצליה פיתוח לקבוצת דלק שבבעלות יצחק תשובה תמורת 245 מיליון שקל, כך נודע הערב (ג').

 

מדובר בבניין חדש שנמצא בהליכי בנייה מתקדמים על קרקע היסטורית של דן ברחוב אבא אבן אך טרם אוכלס. הבניין משתרע על שטח של 4.8 דונם, והשטח הבנוי יעמדו על 10,500 מ"ר עם 350 מקומות חניה תת קרקעיים. מבחינת דן מדובר בעסקה של השבחת הקרקע שבבעלותה וזו גם סיבת המכירה, ואילו דלק מתכוונת להעביר את פעילות הקבוצה לבניין החדש. כיום שוכרת קבוצת דלק מסלע קפיטל כ-1,000 מ"ר בחלקו הדרומי של אזור התעשיה פולג בנתניה. מדובר בבניין ישן אשר לא מספק לה תנאים איכותיים להתרחבות.

 

מה דעתך על מניית דלק קבוצה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
43% 14% 43%

 

 

יו"ר דן, שמואל רפאלי, ומנכ"ל דן, עופר זילביגר, אמרו בתגובה כי מכירת הנכס בהרצליה משתלבת עם אסטרטגיית הפעילות של החברה, לייזום, פיתוח ומימוש פוטנציאל ההשבחה של נכסי החברה לטובת ציבור בעלי המניות שלה.

 

 

 

אופיר קרני מנהל הכספים של דן ומנכ"ל חברת נהור (זרוע הנדלן של החברה) מסר כי "מימוש הנכס בתנאים אופטימליים יביא לחיזוק המבנה הפיננסי של החברה ויאפשר לה להמשיך להשקיע ולהרחיב את פעילותה היזמית בתחום הנדל"ן ובתחומים נוספים".

 

 

 

מטעם המוכרת, חברת דן, ליוו את העסקה עו"ד כפיר ידגר ועו"ד ליאור רלוי ממשרד גורניצקי. מטעם הרוכשת ליוו את העסקה ישי איצקוביץ ואמיר גודארד ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x