• תפריט
שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

האחים רוני ואביבה בייגל נדרשים למכור קרקע בהרצליה

השניים חתמו על הסכם למכירת השטח בהרצליה פיתוח, שירשו האחים מהוריהם. התובע: פגה התקופה למימוש החוזה שהשניים חתמו עליו

דותן לוי 08:1901.10.15

המרצת פתיחה שהוגשה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בתל אביב מבקשת לחייב את האחים רוני ואביבה בייגל, לשעבר מבעלי "בייגל בייגל" שנמכר ליוניליוור ב־2010, למכור קרקע בבעלותם ברחוב המרגנית בהרצליה פיתוח. מדובר בקרקע בשטח של כדונם, שירשו האחים מהוריהם בשנת 1971.

 

התובע מתגורר בנכס הסמוך לקרקע של האחים בייגל וביקש לרכוש אותו לילדיו. ב־2013, לאחר שהשניים הביעו רצון למכור את הקרקע התנהל עמם משא ומתן ובו נקבע כי ירכוש אותה תמורת 7.5 מיליון שקל. אולם כאשר נבדק רישום הזכויות בקרקע, התברר כי המגרש טרם נרשם על שמם, לא הוסדרה הפרצלציה במגרש ונחתמו הסכמי שיתוף עם השכנים. לאור זאת נחתם בין הצדדים הסכם שלפיו העסקה תתבצע לאחר שמשפחת בייגל תסדיר את זכויותיהם. כמו כן, נכתב באחד הסעיפים כי מועד ביצוע העסקה מוגבל לשישה חודשים.

 

בתביעה טוען התובע באמצעות עוה"ד רועי סלוקי וענת מלינבוים, ממשרד עורכי הדין ברם סלוקי ושות', כי במשך חצי שנה האחים בייגל לא הסדירו מסיבה כלשהי את זכותם על הקרקע. כאשר ביקש להאריך את מועד התקופה למימוש החוזה, סירבו האחים בייגל לעשות זאת, גם לאחר שהוסדרה בעלותם על הקרקע, וזאת בשל עניין משפטי נוסף שקשור לקרקע, ותאריך הדיון בו נקבע לאחר סיום התקופה שנקבעה.

 

בנוסף נטען בתביעה כי בשיחה בארבע עיניים עם מתווך המעורב בעסקה, אמר רוני בייגל כי יש לו כבר קונה של המגרש במחיר גבוה יותר – 8.5 מיליון שקל, אף שנאסר עליו להתקשר עם קונים אחרים במהלך מתווה המשא ומתן.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x