$
נדל"ן עולמי

במלבורן בונים גורד שחקים בעיצוב הגוף של ביונסה

הבניין בעל המראה המקומר יהיה בגובה של 226 מטר, 68 קומות, 660 דירות ומלון עם 160 חדרים. הוא מושפע ממתווה הגוף של ביונסה, כפי שנחשף בקליפ שלה לשיר Ghost

שירות כלכליסט 16:2508.07.15
במלבורן מתכננים לבנות גורד שחקים בגובה 226 מטר שעיצובו מושפע ממתווה הגוף של ביונסה, כפי שנחשף בקליפ שלה לשיר Ghost.

 

מגזין העיצוב Dezeen מדווח כי בחודש מאי קיבלה חברת האדריכלות אלנברג פרייזר אישור לבנות את הבניין בעל המראה המקומר. הבניין יכלול 68 קומות, 660 דירות ומלון עם 160 חדרים, וכן יהיה בו חלל מסחרי. הבניין ימוקם בקצה המערבי של הרובע העסקי של מלבורן.

 

"עבור מי שמתעניין יותר באמנות מאשר במדע נחשוף כי הצורה נוצרה כמחווה למשהו אסתטי יותר – אנחנו מניחים שראיתם את הקליפ Ghost של ביונסה", נכתב באתר האינטרנט של החברה. בקליפ, גופה של ביונסה והרקדניות שלה עטוף בבד ומתנועע לצלילי המוזיקה. הסינגל יצא באלבומה של הזמרת מ-2013.

 

הצורה הייחודית פותחה באמצעות שימוש במודל פרמטרי, שהוא סוג מסוים של עיצוב בסיוע מחשב שמאפשר ליצור צורות מורכבות.

 

הקימורים והבליטות שנועדו לגרום לבניין להיראות כמו הגוף של ביונסה, יאפשרו לו גם להתמודד עם שינויי האקלים. " הצורה המורכבת - התומכה האנכית – היא למעשה הדרך היעילה ביותר לחלק את מסת הבניין, ומעניקה את התוצאות הטובות ביותר מבחינת פיזור המבנה, תנודתיות ודרישות הרוח", מפרטים באתר. תלא נמסר תאריך סיום הבנייה.

 

זה אינו הבניין הראשון שעוצב בהשראת דמות מפורסמת. בעיר מיסיסוֹגה בקנדה בנו את גורד השחקים MAD שבצורת שעון חול. הוא זכה לכינוי "מגדלי מרילין מונרו".

 

הדמיית המגדל במלבורן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x