$
חדשות נדל"ן

עוד נפילה של מעקה בבניין של גינדי החזקות באם המושבות

מעקה זכוכית בקומה ה-14 בפרויקט ONE&ONLY התנפץ לרסיסים ללא סיבה; מקרה דומה אירע לפני כחצי שנה באותו הפרויקט הכולל 523 יח"ד; דייר בפרויקט: "מטריד שגם לאחר המקרה הראשון אף אחד לא עשה עם זה כלום"

דותן לוי 18:1114.06.15
עוד תקלה מסוכנת בפרויקט של גינדי החזקות בשכונת אם המושבות בפתח תקווה שבנס הסתיימה ללא פגיעות בנפש. מעקה זכוכית בקומה ה-14 בבניין שהינו חלק מפרויקט ONE&ONLY התרסק הבוקר ללא התראה מוקדמת ולטענת הדיירים ללא סיבה נראית לעין. מדובר בפעם השניה שמעקה זכוכית כזה מתנפץ בבניין בפרויקט הכולל 523 יח"ד ב-8 בניינים. בכל הדירות בפרויקט מעקות זכוכית, והמקרה האחרון התרחש בדירה בקומה ה-18 לפני כחצי שנה, כשנה וחצי לאחר אכלוס הפרויקט.

פרויקט ONE & ONLY באם המושבות פרויקט ONE & ONLY באם המושבות צילום: יח"צ

 

מדובר בזכוכית בגובה של כמטר שהתקנתה בוצעה על ידי חברת קשת מעקות שנשכרה כקבלן משנה על ידי דניה סיבוס - הקבלן המבצע של הפרויקט. אלא שמה שכעת מטריד את התושבים זה שמאז המקרה האחרון לא בוצעו כלל פעולות שנועדו לפתור את הבעיה וקיים חשש כבד בקרב הדיירים כי מעקות כאלה יוסיפו לקרוס. "מאז המקרה הקודם הם לא עשו עם זה שום דבר. הוציאו מכתבים לכולם, אמרו שיבדקו את המרפסות אבל לא עשו עם זה כלום. מישהו נכנס עם עיפרון לחלק מהדירות אמר "בסדר בסדר" ויצא מהדירה. בדירה שכן מצאו בעיה לקח כחצי שנה עד שטיפלו בנושא", אומר דייר בפרויקט.

 

עוד אמר הדייר, כי היו נושאים תכנוניים נוספים בפרויקט שהתגלו במהלך התקופה כלקויים כמו ניקוז המרפסות שירד ישר לכניסה לבניין בסמוך לדלת הלובי. "יש לחץ להביא חוות דעת של גורם חיצוני שיבדוק את כל הזכוככיות במרפסות, אבל זה עולה הרבה כסף ואנחנו אובדי עצות", אומר הדייר.

 

מחברת גינדי החזקות ודניה סיבוס נמסר בתגובה משותפת: "פרויקט One & Only הושלם בהצלחה לפני כשנתיים. למרות זאת, גינדי החזקות בודקת באופן מקצועי ומעמיק את נסיבות האירוע בשיתוף עם הקבלן המבצע דניה סיבוס, ותפעל בהתאם לממצאים שיתגלו. יודגש כי גינדי החזקות ודניה סיבוס הינן חברות שומרות חוק, הפועלות בכפוף לרגולציה המחמירה והקפדנית בענייני תכנון ובנייה, בכלל, ובענייני בטיחות, בפרט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x