$
נדל"ן עולמי

פול מקרטני קנה פנטהאוז המשקיף על סנטרל פארק ב-15.5 מיליון דולר

הדירה המתפרשת על פני שלוש קומות בשדרה החמישית. הסוויטה המרכזית מהווה דירה בפני עצמה וכוללת בין השאר חדר שינה גדול, מרפסת וחדר אמבטיה משיש עם גימורים מזהב

שירות כלכליסט 15:5026.05.15

סר פול מקרטני רכש פנטהאוז ששוכן ממול למוזיאון המטרופולין. כוכב הביטלס לשעבר ואשתו ננסי שבל שילמו 15.5 מיליון דולר עבור הדירה המתפרשת על פני שלוש קומות בשדרה החמישית ומשקיפה על סנטרל פארק. בבעלותו של מקרטני (72), שהונו נאמד ב-650 מיליון דולר, גם בית הנמצא במרחק 10 דקות משם, השוכן מאחורי מוזיאון המומה. בנוסף לכך, הוא מחזיק גם באחוזות בבוורלי הילס, באריזונה ובאיסט המפטונ'ס וכן בשלושה בתים בבריטניה.

 

הדירה החדשה כוללת מעלית פרטית המובילה ישירות למסדרון כניסה בקומה השנייה, המורכב מקירות עם מראות וגרם מדרגות משיש. היא כוללת גם חדר עבודה עם חלונות מהרצפה לתקרה, בר משיש וחדר אמבטיה עם גימורים מזהב, המוביל למרפסת בגודל 12 מטרים המשקיפה על הפארק.

  

חלונות גדולים מופיעים גם בסלון ונפתחים לתוך מרפסת נוספת, שמקיפה את הבניין. בקומה העליונה יש שלושה חדרי שינה לאורחים, שניים מהם כוללים חדר אמבטיה צמוד, ואחד עם מרפסת. בנוסף לכך, הסוויטה המרכזית מהווה דירה בפני עצמה וכוללת חדר שינה גדול, חדר ישיבה פרטי, חדר ארונות, מרפסת וחדר אמבטיה משיש. הבניין נבנה ב-1967, הוא בצד השני של הפארק ממול לבניין דקוטה, שם התגורר ג'ון לנון עד מותו.

 

 צילום: Douglas Elliman
הנוף שנשקף מהדירה הנוף שנשקף מהדירה צילום: Douglas Elliman
 צילום: Douglas Elliman
  צילום: Douglas Elliman
 אמבטיית השיש אמבטיית השיש צילום: Douglas Elliman
הבניין בשדרה החמישית מבחוץ הבניין בשדרה החמישית מבחוץ צילום: Douglas Elliman
   צילום: Douglas Elliman

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x