נדל"ן עולמי

בית הלורדים: האחוזה של ליידי ויאולט מ'דאונטון אבי' עומדת למכירה ב-6.1 מ' ד'

האחוזה המוכרת למעריצי הדרמה התקופתית כביתה של הדמות בגילומה של מגי סמית' ממוקמת רק 32 ק"מ ממרכז לונדון; היא נבנתה ב-1686 על שטח של 77 דונם וכוללת 8 חדרי שינה, 4 חדרי הסבה וגרם מדרגות מרשים מעץ

שירות כלכליסט 13:5113.05.15

דאונטון אבי, סדרת הדרמה התקופתית זכתה למאגר לא מבוטל של מעריצים, וכעת אחד מהם יכול להפוך לבעלים של האחוזה של ליידי ויולט קראולי. האחוזה, המכונה ביפליט מנור (Byfleet Manor), שוכנת בסארי, דרומית מערבית ללונדון, ובסדרה מתגוררת בה הדמות בגילומה של מגי סמית'.

 

היא מוצעת למכירה עבור 6.1 מיליון דולר. בגלגולו הנוכחי הבית בסגנון ג'ורג'יאני נבנה ב-1686 על שטח של 77 דונם, אולם ההיסטוריה שלו מרחיקה עד המאה השביעית לספירה ובמשך כ-300 שנה היה אף בבעלות משפחות המלוכה. הוא כולל חצר פנימית, שמונה חדרי שינה, ארבעה חדרי הסבה וגרם מדרגות מעץ. המקום ממרוחק 32 ק"מ ממרכז לונדון.

 

הבית של ליידי ויאולט. עכשיו למכירה הבית של ליידי ויאולט. עכשיו למכירה צילום: saville

 

ג'ולי האטון, הבעלים הנוכחיים של המקום, רכשה אותו לפני 10 שנים תמורת 1.54 מיליון דולר.

 

מאז 2010 הוא משמש כבית בו מתגוררת ליידי ויולט ומשמש בסצנות שבו היא נראית מקבלת אורחים ומצווה על המשרתים.

 

הבית הוא אחד משורה של נכסים שכיכבו בסדרות ובסרטים שהועמדו למכירה בשנה האחרונה. באוקטובר לדוגמה, נמכר מלון וולדורף אסטוריה במנהטן, שבו צולמו עשרות סרטים, ביניהם ניחוח אישה, לחברת ביטוח סינית ששילמה עבורו 1.95 מיליארד דולר. בנוסף, בנובמבר האחרון נמכרה האחוזה שכיכבה כמתחם הפשע של משפחת קורליאונה בסנדק.

 

"הבית מתאים למשפחות", מתאר סימון אשוול, סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה של ביפליט מנור. "אך מישהו עשוי להחליט לקנות אותו רק בגלל הפרסום שלו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x