$
חדשות נדל"ן

מנכ"ל אזורים : "סיכוי נמוך למכירת בית ליסין לטדי שגיא"

דרור נגל ל"כלכליסט": "בחברה שוקלים לממש את זכות הסירוב או למכור אותה". זאת בעקבות פרסומים לפיהם שגיא במגעים לרכישת זכויות הבנייה של המגדל הסמוך לכיכר המדינה בת"א

דותן לוי 10:1927.01.15

"סיכוי נמוך בלבד שהעסקה למכירת בית ליסין לטדי שגיא תצא אל הפועל", כך אומר ל"כלכליסט" מנכ"ל חברת אזורים דרור נגל. דבריו נאמרו בעקבות פרסומים בימים האחרונים ולפיהם קבוצת טדי שגיא מנהלת מגעים לרכישת זכויות הבנייה של מגדל בית ליסין הסמוך לכיכר המדינה בתל אביב, עם בעלי הקרקע. הבעלים הם חברת מארשז, בשליטת שאול רחמים, וחברת אזורים בשליטת הרשי פרידמן. הזכויות במגרש זה הן להקמת מגדל מגורים בן 27 קומות ובהיקף של כ־60 יחידות דיור.

 

אזורים התקשרה עם מארשז בעסקת קומבינציה ומחזיקה כיום בכ־48% מהזכויות במגדל ובזכות סירוב ראשונה בעסקת המכירה אשר תאפשר לה לרכוש את מלוא הזכויות בקרקע. כעת אומר נגל כי בחברה שוקלים לממש את זכות הסירוב או למכור אותה. הכוונה היא שאם המשא ומתן עם שגיא יבשיל, יהיה עליו להוסיף סכום כסף לסכום הנדרש לרכישת הקרקע כדי לרכוש את זכות הסירוב מידי אזורים.

 

טדי שגיא, בעל השליטה בפלייטק טדי שגיא, בעל השליטה בפלייטק צילום: ניק קלארק

 

לדברי נגל, "החיים שלי קלים כי יש לי זכות סירוב, אני יכול להציע לקנות במחיר הזה או לחלופין אני יכול למכור את זכות הסירוב. אני מגיע משוק ההון ורגיל לבחון את המספרים, אבל ברור שהמיקום הוא מצוין ויוקרתי וזה גם נמצא מחוץ להשפעת רגולציה כזו או אחרת שהממשלה מכוונת לזוגות הצעירים. אשמח לבנות או למכור במחיר הנכון". לדבריו, מתעניינים רבים פנו אל אזורים בנוגע לרכישת הקרקע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x