$
חדשות נדל"ן

תובעת חברה לשיווק קרקעות חקלאיות: הפעילו עליי לחץ לחתום חוזה ב־3 שעות

תושבת הצפון טוענת כי בפגישה עם נציגי חברת אדמה היא "עברה התובעת מתקפה שיווקית מתמשכת ע"י שני הנציגים ובגדר טקטיקה של מכירה אגרסיבית לשמה, תוך ניצול מצבה וחוסר ניסיונה"

דותן לוי 09:2115.12.14

תביעה שהוגשה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בתל אביב חושפת את שיטות השיווק האגרסיביות של החברות המשווקות קרקעות חקלאיות. התביעה הוגשה על ידי תושבת הצפון, גרושה בת 47, נגד חברת אדמה הרשומה כא.ר. לוגיסטיק נדל"ן.

 

לדברי התובעת, היא הגיעה לחברה שפרסמה "זכות לדירה" על עתודת הקרקע האחרונה ברצועת החוף של תל אביב, בתוכנית תא/3700. לטענתה, העסקה תוארה לה כהזדמנות לרכוש בעלות על דירה בהשקעה של 1.7 מיליון שקל בעוד שווי הדירה מוערך ב־4 מיליון שקל. לדבריה, במהלך הפגישה הציגו לה שני נציגי המכירה כי התוכנית אושרה וכי בתוך חצי שנה עד שנה ניתן יהיה לבנות.

 

אילוסטרציה אילוסטרציה

 

לטענתה, נאמר לה כי נותרו שני מגרשים אחרונים בפרויקט במחיר של 1.199 מיליון שקל, אך אם תחתום במקום תקבל הנחה של 100 אלף שקל. "בפגישה עברה התובעת מתקפה שיווקית מתמשכת על ידי שני הנציגים ובגדר טקטיקה של

מכירה אגרסיבית לשמה, תוך ניצול מצבה וחוסר ניסיונה", נכתב. לאחר פגישה בת שעתיים דאגה החברה להעביר אותה ברכב פאר אל משרד עוה"ד, כשהיא מלווה בנציגים ששכנעו אותה בכדאיות העסקה, ולאחר שלוש שעות חתמה על חוזה. למחרת ביקשה לבטל את ההסכם מכיוון שהתברר לה לטענתה כי הוא לא מבטיח לה זכויות בנייה למגורים, אך בחברה סירבו.

 

התביעה הוגשה באמצעות עוה"ד ירון אלון ויוסף סיסו ממשרד הורוביץ, אבן, אוזן ושות'.

 

מאדמה נמסר: "נקבל את כתב התביעה, נלמד אותו ונגיב בצינורות המקובלים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x