$
נדל"ן עולמי

למכירה: דירת הרווקים של יו גרנט בלונדון

הנכס בלב שכונת סאות' קנזינגטון, נחשב לאחד הפנטהאוזים הנחשקים בלונדון, בעיקר בזכות הנופים הנשקפים ממנו. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 17:5016.11.14
דירה יוקרתית בלונדון ששימשה בעבר כדירת הרווקים של השחקן יו גרנט מוצעת למכירה. הדירה השוכנת בקומה העליונה בבניין פטרסון האוס בלב שכונת סאות' קנזינגטון, נחשבת לאחד הפנטהאוזים הנחשקים בלונדון, בעיקר בזכות הנופים המרהיבים הנשקפים ממנה.

 

המראות ממרפסת הגג כוללים את מוזיאון ויקטוריה אנד אלברט ומוזיאון הטבע, לונדון איי ועוד כמה ציוני דרך. בנופים ניתן לצפות מהבריכה על הגג. הנכס כולל גם ג'קוזי גדול מספיק להכיל שישה אנשים, שיש משובח בחדרי האמבטיה ושבע נברשות קריסטל שעוצבו במיוחד.

מהצילומים של הדירה עולה כי בחלק מהחדרים ישנם גם וילונות ממשי, זאת בנוסף לחדר כושר ומערכת קולנוע ביתית. גרנט רכש את הדירה ב-2002 עבור 3.25 מיליון ליש"ט (19.4 מיליון שקל), ולמרבה הקנאה של השכנים מכר אותה שנה לאחר מכן עבור סכום מעורר השתאות של 3.5 מיליון ליש"ט (20.9 מיליון שקל).

 

בהמשך הוא רכש בית מרשים נוסף, הפעם במקנזי קורט בקוסטוולדס בדרום מערב אנגליה. מדובר באחוזה מימי הביניים, אותה רכש ב-2 מיליון ליש"ט (כ-12 מיליון שקל), ששוכנת לא הרחק מביתה של האקסית שלו, ליז הרלי.

 

השחקן (54) שכיום יש לו שלושה ילדים, מספר שהאבהות שינתה אותו, זאת על אף שעל פי הרכילות הוא עדיין רווק. "אני מתרגש בקלות כעת שיש לי ילדים", סיפר.  

 

המטבח בדירתו של יו גרנט המטבח בדירתו של יו גרנט צילום: mirror.co.uk

 

מרפסת הדירה. הנוף הוא גולת הכותרת מרפסת הדירה. הנוף הוא גולת הכותרת צילום: mirror.co.uk

 

חדר השינה. בחלק מהחדרים יש וילונות ממשי חדר השינה. בחלק מהחדרים יש וילונות ממשי צילום: mirror.co.uk

 

המסדרון בדירה המסדרון בדירה צילום: mirror.co.uk

 

סלון הדירה סלון הדירה צילום: mirror.co.uk

 

מרפסת הדירה מרפסת הדירה צילום: mirror.co.uk

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x