$
חדשות נדל"ן

עוד נפילה מגובה: זכוכית של מעקה מרפסת נפלה מהקומה ה-18 בפ"ת

זכוכית מעקה בפרויקט ONE & ONLY בשכונת אם המושבות של חברת גינדי החזקות נפלה על רכב שחנה בצמוד לבניין. גינדי החזקות ודניה סיבוס: "הנושא נמצא בבדיקה"

טל פמסון 15:3312.11.14

נפילת זכוכית נוספת באחד מבנייני גינדי החזקות. זכוכית מעקה של מרפסת נפלה מהקומה ה-18 בפרויקט ONE & ONLY של חברת גינדי החזקות, על רכב שחנה בצמוד לבניין. זאת לאחר שבינואר השנה נפל חיפוי זכוכית מאחת הקומות העליונות במגדל G בתל אביב השייך גם כן לגינדי החזקות.

 

הפרויקט של היזמית גינדי החזקות ברחוב מבצע יפתח בשכונת אם המושבות בפתח תקווה אוכלס ב-2013, והחברה הקבלנית המבצעת היא דניה סיבוס מקבוצת אפריקה ישראל. זכוכית מעקה המרפסת נפלה בדירה שטרם אוכלסה וכעת בודקים מה הסיבות לנפילתה.

 

בעלי השליטה בגינדי החזקות בעלי השליטה בגינדי החזקות צילום: אלירן אביטל

 

פרויקט ONE & ONLY כולל ארבעה מגדלים בני 24 קומות וארבע בניינים בני 14 קומות, סה"כ 523 דירות.

 

בסוף חודש ינואר נפל חיפוי זכוכית מאחת הקומות העליונות של מגדל G ברחוב אבן גבירול. כתוצאה מנפילת החיפוי לא נגרם נזק ולא היו נפגעים

 

מגינדי החזקות נמסר: "הנושא נמצא בבדיקה אצל הקבלן המבצע ואנו ממתינים לתוצאותיה".

 

מדניה סיבוס נמסר: "האירוע ידוע ונמצא בבדיקה. דניה סיבוס, הפעילה ביותר מ-60 פרויקטים בארץ, רואה בבטיחות כערך עליון ומקפידה לפעול תוך שמירה על כללי הבטיחות וכלל דינים המחויבים על פי חוק. יודגש עוד כי, ככל שהאירוע קשור לעבודות הביצוע של דניה סיבוס הוא יטופל במלוא האחריות והמקצועיות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x