$
חדשות נדל"ן

סילברסטיין ואלעד גרופ מקבלים 605 מיליון דולר למימון פרויקט יוקרה בניו יורק

מנכ"ל סילברסטיין, מארטי ברגר, לא מסר מי הם המלווים או מה הם תנאי ההלוואה. על פי דיווחים קודמים, מתקיימות שיחות עם סינדיקט שבראשו עומדים בנק וולס פארגו ובנק אוף אמריקה

שירות כלכליסט 10:2110.11.14

סילברסטיין פרופרטיס (Silverstein Properties ) ואלעד גרופ, זרוע הנדל"ן הפרטית של יצחק תשובה בצפון אמריקה, צפויות לחתום על הסכם למימון בהיקף של 605 מיליון דולר לפרויקט דירות היוקרה בווסט אנד בניו יורק. כך על פי מנכ"ל סילברסטיין מארטי ברגר. שלב הבנייה צפוי להתחיל בינואר השנה.

יצחק תשובה יצחק תשובה צילום: גיל יוחנן, Ynet

 

ברגר הודיע על ההסכם בארוחת צהריים חגיגית שנערכה על-ידי ארגון הנדל"ן לנשים (Association for Real Estate Women) אולם לא מסר מי הם המלווים או מה הם תנאי ההלוואה. על פי דיווחים קודמים, המפתחים ניהלו שיחות עם סינדיקט שבראשו עומדים בנק וולס פארגו ובנק אוף אמריקה. בשלב זה לא ברור אם בנקים אלו סיפקו את המימון לפרויקט. לא ניתן היה לקבל תגובה של סילברסטיין.

 

"אנו מתחילים לבנות לגובה בינואר ועומדים לסגור הסכם למימון בנייה בהיקף של 605 מיליון דולר", אמר ברגר באירוע.

 

סילברסטיין ואלעד רכשו בשנה שעברה מקרלייל גרופ (Carlyle Group) את האתר העומד בווסט אנד אווניו מספר 1, הממוקם בקצה המרוחק של מערב מנהטן, תמורת 160 מיליון דולר השותפות מתכננות להקים בניין בן 42 קומות שיכלול דירות פאר והן דירות במחיר נגיש. מחירם של הדירות ינוע בין 1.25 מיליון דולר לדירת חדר ו-20 מיליון דולר לדירת גג עם מרפסת.

 

בעבר זכה הפרויקט לביקורת נוקבת בשל התוכניות לכלול כניסה נפרדת לאזור של הדירות הזולות יותר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x