$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

שנה לאחר הקמתה, לפיד מינה דירקטוריון לדירה להשכיר

בחברה הממשלתית יכהנו, בין היתר, סגן הממונה על אגף התקציבים באוצר יאיר פינס ומנכ"לית מבני תעשיה לשעבר דפנה בראון. ניסיונות להחזיר את רענן דינור לתפקיד היו"ר לא צלחו

עינת פז-פרנקל 08:0214.09.14

חברת דירה להשכיר לבניית מתחמי דירות להשכרה מסיימת בימים אלה למלא את שורות הדירקטוריון שלה ויוצאת לדרך, שנה לאחר שקבינט הדיור של הממשלה בראשות שר האוצר יאיר לפיד החליט על הקמתה - כך נודע ל"כלכליסט". החברה החלה בנוסף לגייס לתפקידים בכירים כגון סמנכ"לי תכנון, פיתוח עסקי וכספים.

 

עם זאת ניסיונות להחזיר את רענן דינור, מנכ"ל חברת תעבורה תפזורת מקבוצת לבנת, לתפקיד היו"ר שממנו הוא פרש ביוני. דינור אישר ל"כלכליסט" בסוף השבוע: "היה דיבור על לחזור, אך כרגע זה לא אקטואלי. בעת הזאת איני יכול להתמסר לדירה להשכיר בשל גודל המשימה".

 

בין הדירקטורים בחברה אפשר למנות כעת את מנכ"ל חברת הגיחון זהר ינון, שמכהן כיו"ר בשלב זה; יאיר פינס, סגן הממונה על אגף התקציבים באוצר; סגן החשב במשרד התחבורה אורסאן סלמאן; מנהל אגף פרויקטים ואסטרטגיה במשרד הפנים אריאל וכסלר; הילה בן חיים, סגנית בכירה לממונה על שוק ההון באוצר; שרה אהרון ממינהלת תנופה; ודלית בראון, ששימשה כמנכ"לית מבני תעשיה של אליעזר פישמן. ביוני גויס לתפקיד מנכ"ל החברה עוזי לוי, עד לאחרונה משנה למנכ"לית חברת הבנייה נכסים ובנין.

 

הילה בן חיים הילה בן חיים צילום: ענר גרין

 

ממסמך שהפיצה לאחרונה רשות החברות הממשלתיות ושהגיע לידי "כלכליסט" עולה כי ד"ר סתונית שמואלי, מנהלת מחוז המרכז במשרד השיכון, מועמדת אף היא לתפקיד דירקטורית בחברת דירה להשכיר. מינויה טרם אושר. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x