$
חדשות נדל

היקף עסקת רכישת המשרדים של ארנסט אנד יאנג במגדל מידטאון – 342 מיליון שקל

ארנסט אנד יאנג מימשו את האופציה שניתנה להם וירכשו 21 קומות המהוות 35% משטחי המגדל; עסקת הענק תזכה את פירמת ראיית החשבון בכניסה נפרדת ו-6 מעליות פרטיות

דותן לוי 13:3906.07.14

היקף העסקה שבין יזמי פרויקט מידטאון לבין פירמת ראיית החשבון ארנסט אנד יאנג (קוסט פורר גבאי את קסירר) במגדל מידטאון בתל אביב יעמוד על כ-342 מיליון שקל. העסקה הנרקמת בין שתי החברות הייתה בתחילה ל-16 קומות כאשר במעמד הרכישה ניתנה להם אופציה לרכישת קומות נוספות אותה כאמור הם החליטו לממש. הקומות שנרכשו הינן ברמת מעטפת והינן הקומות הראשונות של המגדל אשר יתמקמו מעל שטחי המסחר והשטחים הציבוריים.

 

כמו כן כוללת העסקה כ-500 חניות תת קרקעיות, וכן שטחים שמיועדים אך ורק לחברה הרוכשת כגון לובי נפרד, חדר שנאים, שטחים וחדרים טכניים וכן 5 מחסנים בשטח כולל של כ-580 מ"ר. במסגרת עסקת הרכישה שונה התכנון הפנימי של הבניין כך שתהיה לו כניסה נפרדת המיועדת לפירמת ראיית החשבון בלבד וכוללת לובי נפרד ו-6 מעליות. היקף השטחים שנרכשו מהווים 35% מהיקף השטחים בו ולפי דיווח היזמים מעבר לרכישה זו נותרו בבניין רק עוד 5 קומות שטרם נרכשו.

 

הדמיית קניון מידטאון הדמיית קניון מידטאון

 

פרויקט מידטאון כולל מגדל מגורים בן 50 קומות הכולל 338 דירות וכן שטחי מסחר בהיקף של 17 אלף מ"ר ומגדל משרדים בהיקף של כ-75 אלף מ"ר אשר יתנשא גם הוא לכ-50 קומות. שטח כל קומה במגדל המשרדים של מידטאון עומד על 1,617 מ"ר ברוטו. הפרויקט הינו יוזמה משותפת של קנדה ישראל, אלקטרה נדל"ן ויורוקם נדל"ן והוא מתוכנן על ידי האדריכל משה צור. הקרקע בשטח של כ-14 דונם לכלל המבנים נרכשה בשנת 2011 על ידי קנדה ישראל מחברת תנובה בתמורה ל-530 מיליון שקל והיקפו של הפרויקט צפוי לעמוד על כ-2 מיליארד שקל. המגדל ממוקם במע"ר הצפוני ברחוב מנחם בגין 144.

 

במגדל המגורים נמכרו דירות בטווח מגורים רחב בהתאם לגודלן ולקומת המגורים. המחירי נעים בין כ-1.7 מיליון שקל עבור דירת 65 מ"ר בקומה הראשונה ועד ל-24 מיליון שקל עבור דירה בשטח של כ-630 מ"ר באחת הקומות האחרונות של המגדל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x