שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

מארגזים למגדלים: אלעד מגורים תשווק דירות שמחירן יחל מ-1.28 מיליון שקל בדרום ת"א

חברת הנדל"ן שבשליטת יצחק תשובה קיבלה היתר לבניית כ-200 דירות על הקרקע בשכונת הארגזים והחלה בשיווק השלב הראשון בפרויקט. מנכ"ל החברה: "יש פה דירות במתחת ל-1.6 מיליון ואנו נפעל על פי הנחיית הממשלה בנוגע להטבת המע"מ"

יעל דראל 12:1216.06.14

אלעד מגורים, החברה הבת של קבוצת דלק נדל"ן בבעלות יצחק תשובה, החלה לשווק 170 יחידות דיור בשלושה מתוך שמונת הבניינים הצפויים להיבנות בשכונת "פארק תל אביב" החדשה, דרומית לשכונת התקווה בעיר. החברה, שקיבלה היתר ראשון לבניית כ-200 יחידות דיור מתוך 530 יחידות שייבנו סך הכל בפרויקט, מקדמת את הפרויקט הנוכחי מזה כשלוש שנים על קרקע בשכונת הארגזים הצמודה לפארק בגין – אזור שבו ניסה לפני כ-12 שנה איש העסקים ישעיהו חכשורי לקדם כ-1,200 יחידות דיור, ללא הצלחה.

 

אלעד מגורים, אשר חתמה על הסכם תמורות עם חכשורי, מציעה בשלב המכירה המוקדמת דירות שלושה חדרים במחירים התחלתיים שנעים בין 1.28 מיליון שקל ועד כ-1.4 מיליון שקל, דירות ארבעה חדרים במחיר של החל מ-1.4 מיליון שקל ודירות חמישה חדרים במחירים של החל מ-1.65 מיליון שקל.

 

הדמיית הפרויקט בשכונת הארגזים. 200 מתוך 530 דירות מתוכננות קיבלו היתר בנייה. 3dvision הדמיות ממוחשבות הדמיית הפרויקט בשכונת הארגזים. 200 מתוך 530 דירות מתוכננות קיבלו היתר בנייה. 3dvision הדמיות ממוחשבות הדמיה: 3dvision הדמיות ממוחשבות

 

מועד האכלוס המשוער לפרויקט נקבע לעוד כ-24 חודשים ובחברה סבורים כי העובדה שהפרויקט מציע דירות במחירים שמתאימים בחלקם לתוכניות הממשלה, לצד העובדה שמדובר בפרויקט חדש באזור שהבנייה החדשה בו מועטה - הדבר צפוי למשוך זוגות צעירים שיבקשו להנות מהטבת המע"מ וכן משפרי דיור.

 

במסיבת עיתונאים שקיימה החברה בתל אביב, ציין מנכ"ל החברה, רונן יפו: "המחירים לא ישתנו כתוצאה מתוכניות הממשלה, אבל צריך לזכור שכל המחירים בפרויקט הם מחירים התחלתיים. יש פה בהחלט דירות שהן מתחת ל-1.6 מיליון ואנחנו נפעל על פי הנחיית הממשלה בנוגע להטבת המע"מ". לדבריו, "הפרויקט יהווה אבן שואבת לאוכלוסייה צעירה ואיכותית, לרוכשי דירה ראשונה ומשפרי דיור מכל רחבי הארץ, אשר מבקשים לרכוש נכסים בתל אביב ולקבוע בה את מקום מושבם".

 

הקרקע שעליה צפויים להיבנות שלושת המגדלים הראשונים שאותם משווקת החברה בשלב זה, הינה קרקע ריקה שעליה כבר התחילה לקדם החברה את עבודות הבנייה. בשטח הצפוני יותר, קיימים כיום לטענת החברה מספר בודד של משפחות, שעימם נחתם הסכם ואשר צפויות לקבל דירות בפרויקט החדש. בחברה מבהירים כי כחלק מהסכם התמורות שנחתם עם חכשורי, האחריות על פינוי התושבים במגרש חלה עליו.

 

בכל הנוגע לעבודות הפיתוח, על פי התוכניות, צפויה עיריית תל אביב להשלים באזור עבודות פיתוח שיכללו גם הקמת גנים ובתי ספר. בחברה ציינו כי, בין השאר, על פי תוכניות שהוגשו לעיריית תל אביב, יושקעו בחלקו המערבי של פארק מנחם בגין כ-20 מיליון שקל בשנים הקרובות. פרויקט זה, הממוקם בצמוד לחלקו הצפון-מערבי של פארק מנחם בגין, מתחבר לפארק אריאל שרון וביחד יוצר רצף פארקים של כ-8,500 דונמים.

 

עם זאת, בשלב זה למרות קרבתו של הפרויקט לצירי תנועה מרכזיים (נתיבי איילון, כביש 4 וציר משה דיין), דרכי התחבורה באזור טרם הושלמו. על פי הסכם הפיתוח שעליו התחייבה חברת אלעד מגורים, היא תממן את המשך סלילתו של רחוב משה דיין כציר תנועה מרכזי עד לשכונה.

 

יפו ציין כי בנוסף ל-570 יחידות דיור שאותן צפויה להקים החברה, ישנן תוכניות פוטנציאליות להרחבת הפרויקט גם באזור הצפוני יותר, המשתרע עד דרך חיים בר לב, אולם הבנייה בשטח הנוסף, במידה ותבוצע, תיעשה במסגרת פרויקט פינוי בינוי.

 

חברת "שניר" בבעלות ניר שמול אחראית על שיווק הפרויקט. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x