$
חדשות נדל"ן

קנדה ישראל ובסר יבנו את מגדל המגורים האחרון בפארק צמרת בתל אביב

המגדל החדש, הממוקם בחלקו הדרומי של השכונה, צפוי להיות גם הגבוה ביותר ולכלול 50 קומות ו-189 יחידות דיור. העסקה משקפת מחיר של 1.2 מיליון שקל עבור מרכיב הקרקע ליחידה

יעל דראל 14:5410.06.14

קבוצת קנדה ישראל, בבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאייר, וקבוצת בסר בבעלות נחשון קויתי חתמו על הסכם לשיתוף פעולה להקמת הבניין האחרון בשכונת פארק צמרת בתל אביב בסכום של 220 מיליון שקל. המגדל החדש, הממוקם בחלקו הדרומי של השכונה, צפוי להיות גם הגבוה ביותר ולכלול 50 קומות ו-189 יחידות דיור. העסקה משקפת מחיר של 1.2 מיליון שקל (כולל מע"מ) עבור מרכיב הקרקע ליחידה.

פארק צמרת בתל אביב פארק צמרת בתל אביב צילום: יובל חן

 

כזכור, כפי שנחשף לאחרונה ב"כלכליסט", לאחרונה הודיעה קנדה-ישראל כי לא תשתתף בביצוע שלב ב' של פרויקט השוק הסיטונאי בתל אביב, שבו צפויות להיבנות כ-600 יחידות דיור. שותפתה של קנדה ישראל בפרויקט היא חברה פרטית של משפחת גינדי, חברת מגדלי גינדי 100 שבבעלות אורי לוי ורעייתו, מנור גינדי וכפיר גינדי. כעת שוקלת מגדלי גינדי 100 להכניס במקום קנדה ישראל כשותפים את היזמים משה ויגאל גינדי, הוריהם של בעלי החברות גינדי השקעות וגינדי החזקות.

 

העסקה הנוכחית בפארק צמרת אינה העסקה הראשונה של שתי החברות. עד כה שיווקו קנדה ישראל ובסר בשכונה למעלה מ- 1,000 דירות בשישה בניינים, מתוך ה- 11 שנבנו וכעת, כאמור – צפויות החברות להקים את המגדל האחרון וה-12 במספר בשכונה.

 

בדומה למגדלים אחרים בשכונת פארק צמרת, גם מגדל זה צפוי לכלול מתקנים כמו ספא, בריכת שחייה, חדר כושר – וכן דירות בנות 3-5 חדרים, בנוסף לדירות מיוחדות.

 

על פי ההערכות הפרויקט יאוכלס בעוד כ-4.5 שנים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x