$
חדשות נדל

בלעדי לכלכליסט

על ציר סביון רמת אביב: גלעד ארדן רכש דירה נוספת ברמת אביב ג'

מדובר בדירה בפרויקט קבוצת רכישה של האחים חג'ג' ברחוב בית צורי אליהו על פינת קק"ל. עפ"י הערכות מחירה של דירת 4 חדרים בפרויקט - כ-3 מיליון שקל

דותן לוי 16:4723.02.14

הבוקר התבשרנו כי שנת 2013 נחתמה בעלייה ממוצעת של 4.6% במחירי הדירות כאשר בת"א ובהרצליה היתה עלייה של 10%. לרבים רכישת דירה היא משימה כמעט בלתי אפשרית. לא כן כנראה לשר התקשורת גלעד ארדן.

 

ל"כלכליסט" נודע כי ארדן רכש דירה בפרויקט קבוצת רכישה ברמת אביב ג'. מדובר בדירה נוספת לבית שבו הוא מתגורר ברחוב הדוכיפת בסביון.  

הדירה בפרויקט של קבוצת חג'ג' בין הרחובות צורי, בן-יוסף וקק"ל בתל אביב. הקרקע לפרויקט משתרעת על כ-3.16 דונם ונרכשה בשנת 2009 מחברת מודגל של דיויד פדרמן ואלכס פסל תמורת 81.5 מיליון שקל. הפרויקט כולל שני בניינים בני 9 ו-11 קומות עם 72 יחידות דיור. אדריכל הפרויקט הוא אילן פיבקו והקבלן המבצע הוא חברת דניה סיבוס.

 

הדמיית הפרויקט ברמת אביב ג' הדמיית הפרויקט ברמת אביב ג'

  

בעת רכישת הקרקע שווקו דירות 5 חדרים בפרויקט במחירים של כ-2.1 מיליון שקל, אך על פי הערכות מחירה של דירה דומה יעמוד כיום על כ-3.5-3 מיליון שקל ודירות 4 חדרים ימכרו ב-2.5-3 מיליון שקל.

 

ארדן ביצע את השדרוג הראשון ברמת חייו כשעבר לפני מספר שנים מבית בשכירות ביישוב גני יהודה ליישוב היוקרתי הסמוך - סביון. הוא רכש מגרש ברחוב הדוכיפת בשטח של חצי דונם. מדובר במגרש שהיה חלק מ-292 מגרשים אשר שווקו באותה עת על ידי חברת אפריקה ישראל. על פי הערכות שוויו של הבית כיום עומד על 8-7 מיליון שקל.

 

את תגובת השר ארדן לא ניתן היה לקבל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x