שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

פרסום ראשון

הרצליה פיתוח: ריט 1 נכנסת לשותפות עם קובי רוגובין בפרויקט משרדים

הקרקע נרכשה על ידי רוגובין לפני שלוש שנים ב-73 מיליון שקל וכעת ניתן להקים עליה בניין בשטח בנוי של כ-20 אלף מ"ר. היקף ההשקעה צפוי להגיע לכ-200 מיליון שקל

עינת פז-פרנקל 09:3508.01.14

איש העסקים קובי רוגובין מכניס את חברת ריט 1 כשותפה בפרויקט משרדים שהוא עתיד להקים ברחוב המנופים בהרצליה פיתוח. כך נודע ל"כלכליסט". את הקרקע, עליה פעל בעבר מוסך סובארו, רכש לפני כשלוש שנים רוגובין בעבור 73 מיליון שקל.

 

הדמיית פרויקט המשרדים ברחוב המנופים בהרצליה פתוח הדמיית פרויקט המשרדים ברחוב המנופים בהרצליה פתוח

 

קרן הריט (REAL ESTATE INVESTMENT TRUST) ריט 1, המשקיעה בנדל"ן למשרדים בעיקר, תישא במחצית מעלויות הקרקע וההקמה של בניין משרדים בשטח בנוי של כ-20 אלף מ"ר. היקף ההשקעה (כולל רכיב הקרקע), צפוי להגיע ל-200 מיליון שקל.

 

קובי רוגובין קובי רוגובין צילום: עמית שעל

 

ריט 1 הוקמה בשנת 2006, והיא מאפשרת למשקיעים להשתתף, באופן לא ישיר, בהשקעה בנכסים מניבים. על פי דוחותיה הכספיים של ריט 1 לרבעון השלישי, בסוף ספטמבר היו לחברה 25 נכסים מניבים, בשטח בנוי כולל של 266 אלף מ"ר, ובשיעור תפוסה של 98.6%. מרבית נכסי החברה ממוקמים באזורי ביקוש, בעיקר במרכז הארץ ובגוש דן, ומשמשים ברובם למשרדים ומסחר. חלק מהנכסים הינם בבעלות מלאה של החברה, וחלקם בשותפות עם אחרים. הנכסים מושכרים ל- 483 שוכרים בחוזים לטווחי זמן שונים.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x