$
חדשות נדל"ן

אקירוב מקים מכון מחקר באוניברסיטת ת"א

קרן אלרוב של איש העסקים תשקיע 9 מיליון שקל בפתיחת המרכז לחקר הנדל"ן שיפעל במסגרת הפקולטה לניהול

עינת פז-פרנקל 10:5510.12.13
שלוש שנים לאחר שחיים כצמן, בעל השליטה בחברת הנדל"ן גזית גלוב, החליט להעביר את מכון גזית גלוב לחקר הנדל"ן מאוניברסיטת תל אביב למרכז הבינתחומי בהרצליה, ישקיע איש העסקים אלפרד אקירוב, בעל השליטה בחברת אלרוב, 9 מיליון שקל בפתיחת מרכז אלרוב לחקר הנדל"ן שיפעל במסגרת הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב. וזאת, באמצעות קרן אלרוב, שהוקמה השנה, ומטרתה היא עידוד ההשכלה הגבוהה.

אלפרד אקירוב אלפרד אקירוב צילום: אוראל כהן

 

הקרן הודיעה היום (ג') כי המרכז החדש, שינוהל על ידי פרופ' אלי אמיר, יקדם את המחקר בתחום הנדל"ן וכן יתמחה בלימוד מיומנויות מתקדמות ביזמות לסטודנטים ובעלי מקצוע, והוא יפעל בשיתוף פעולה עם מרכזי מחקר דומים בעולם. בנוסף, יעודד המרכז צעירים להתמחות בתחום הנדל"ן, על ידי הענקת מלגות לתואר שני, דוקטורנטים ופוסט-דוקטורנטים. קרן אלרוב תשקיע 9 מיליון שקל בעשר השנים הקרובות.

 

"מרכז אלרוב לחקר הנדל"ן יהווה מקור של ידע תיאורטי ומעשי עבור סטודנטים, מומחים, יזמים ומנהלים ויסייע לחזק את השקיפות והמקצועיות בתעשייה", מסר פרופ' אשר טישלר, דיקן הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב.

 

אקירוב, מייסד קרן אלרוב, מסר כי המרכז יסייע בפיתוח שוק הנדל"ן המקומי. לדבריו, "משק נדל"ן ישראלי בריא, בו מתקיימות אלטרנטיבות לדיור עבור כל האוכלוסייה ובהם לצעירים הזקוקים לדיור בר השגה הוא מטרה אסטרטגית של מדינת ישראל. המפתח להשגת המטרה הזו הוא השכלה, התמקצעות ושיתוף בידע הקיים בעולם. רק בסיס מקצועי מבוסס ורחב יאפשר לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות של הגורמים המשפיעים על ענף הנדל"ן בישראל, לטובת כל שכבות העם".

 

קרן אלרוב, המעניקה מלגות לסטודנטים, מנוהלת על ידי נטע גבאי וחברי הדירקטוריון שלה הם עליזה אולמרט, פרופ' בולק גולדמן, פרופ' תלמה ליבל, אלי אמיר, פרופ' איתמר רבינוביץ ואיתן רף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x