שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

נכס של שגרירות ספרד יימכר ליהב יולזרי וגל קרובינר

ל"כלכליסט" נודע כי שני היזמים ישלמו 23.5 מיליון שקל על הבניין במרכז תל אביב שבו שוכן מכון סרוונטס

גולן חזני 08:2010.11.13
הפתעה בתוצאות המכרז לרכישת בניין בתל אביב ששגרירות ספרד הציעה למכירה: ל"כלכליסט" נודע כי הזוכים במכרז הם היזם הצעיר יהב יולזרי ושותפו גל קרובינר. השניים ישלמו תמורת הבניין 23.5 מיליון שקל, וברכישה שותפה גם משפחת פרדו.

 

הבניין הוצע למכירה לפני כחודש על ידי ממשלת ספרד, שמממשת נכסים ברחבי העולם. הבניין ששוכן ברחוב שולמית 7 הוצע בסכום מינימום של 3.9 מיליון יורו (כ־18.7 מיליון שקל). הבניין רשום על שם מכון סרוונטס, ומשמש כמרכז ללימודי תרבות ספרד והשפה הספרדית.

 

יהב יולזרי יהב יולזרי צילום: אוראל כהן

 

הבניין כולל קומת קרקע ושלוש קומות נוספות, ומשתרע על מגרש בשטח של חצי דונם. ייעוד הבניין הוא למגורים, ועל פי זכויות הבנייה הקיימות ניתן להקים בו כיום תשע יחידות דיור, לפני בקשה להקלות ולזכויות נוספות. המבנה נמצא במרחק הליכה מדיזנגוף סנטר ורחוב המלך ג'ורג'. יולזרי (28) מוכר בעיקר מתחום הספורט, כמי ששיחק כשוער בקבוצות הכדורגל מכבי חיפה ובני יהודה ת"א לשעבר. אביו הוא יהודה יולזרי, בעליה של חברת ההסעות "המוביל ז'ק יולזרי".

 

יולזרי פרש מכדורגל לפני כחמש שנים והתמקם בלונדון. במקביל הוא וקרובינר עסקאות נדל"ן בעיקר במרכז תל אביב.

קרובינר ואחיו מכרו ב־2005 את אחזקותיהם בחברת אלקטרוניקס ליין תמורת 160 מיליון שקל לחברת גמול, שהיתה אז בשליטת איל יונה ואמנון ברזילי.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x