$
חדשות נדל"ן

אושרה הקמת 4 מגדלים בני 39 קומות בבת ים

הפרויקט יוקם באזור התעסוקה סמוך לרחוב הקוממיות, 2 מגדלים יהיו למגורים; יוזמת התוכנית היא חברת אמד פיתוח נדל"ן והשקעות שבבעלות חברת דן

דותן לוי 12:3330.10.13

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה במחוז תל אביב הפקידה את תוכנית "מגרש אמד" בבת ים הכוללת 4 מגדלים שהגבוה בהם יתנשא ל-39 קומות. מתוך 4 מגדלים, 2 יהיו למגורים מעל קומת מסחר ו-2 למשרדים.  

מדובר בתוכנית של חברת אמד פיתוח נדל"ן והשקעות שנמצאת בבעלות חברת דן המשלבת יעודים של תעסוקה, מסחר וכן 228 יח"ד במגרש אמד, ששטחו כ-20 דונם. התוכנית מאפשרת שטח עיקרי של 74.78 אלף מ"ר מתוכם 41.6 אלף מ"ר לתעסוקה, עד 18.2 אלף מ"ר למגורים וחזית מסחרית של 13 אלף מ"ר.

 

רחוב בבת ים רחוב בבת ים צילום: עמית שעל

 

התוכנית היא אחת מ-4 תוכניות "חלוצות" המקודמות בשטח אזור העסקים של העיר אשר תקצה כ- 600% בנייה לתעסוקה, מגורים (בשיעור מוגבל) ומסחר וצפויה להביא לפיתוחו כאזור תעסוקה חדיש, ובעל שימושים מעורבים.

 

גבולה הדרומי של התוכנית הוא רחוב הקוממיות, כיום ציר תנועה משמעותי החוצה את דרומה של העיר מתחנת הרכבת במזרח העיר, דרך אזור התעסוקה ומגיע עד לאזור החוף במערב, וכך מחבר גם את תושבי חולון אל החוף.

 

התוכנית תקצה רצועה "ירוקה" בדרום המגרש שתהווה חלק מהציר הירוק העירוני שמתוכנן עפ"י  תוכנית המתאר המחוזית.

 

מנכ"ל עיריית בת ים, עו"ד ארז פודמסקי-שקד: "הגשת התוכנית, שמרביתה מיועדת לשימושי תעסוקה ומסחר, מהווה חלק מהאסטרטגיה של עיריית בת ים ליצירת שטחי תעסוקה ומסחר בעיר".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x