שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קנדה ישראל במו"מ לרכישת זכויות לבניית מגדל בשוק הסיטונאי בת"א

המתחם נמצא במשולש הרחובות קרליבך, החשמונאים ומנחם בגין בת"א, בשטח של כ-3,650 מ"ר, ובו ניתן להקים 4 מגדלי מגורים, בני 44 קומות כל אחד

עינת פז-פרנקל 17:2215.10.13

חברת הנדל"ן הציבורית קנדה ישראל דיווחה כי היא מקיימת מו"מ לרכישת זכויות חכירה לדורות לקרקע לבניית מגדל מגורים בקרקע במתחם השוק הסיטונאי לשעבר במרכז תל אביב, לרבות אופציה לרכישת מגדל נוסף מהמוכרים בתנאים זהים לתנאי רכישת הזכויות לבניית מגדל המגורים הראשון. 

"בין החברה לבין המוכרים טרם הושגו הסכמות סופיות לרכישת הזכויות לבניית מגדל המגורים והאופציה, ואם וככל שהמו"מ יבשיל לכדי הסכם מחייב, כשאין כל ודאות לכך, החברה תדווח בדיווח מיידי בהתאם להוראות הדין", נכתב בדיווח לבורסה היום.

 

מתחם השוק הסיטונאי בת"א מתחם השוק הסיטונאי בת"א צילום: עמית שעל

 

המתחם נמצא במשולש הרחובות קרליבך, החשמונאים ומנחם בגין בתל אביב, בשטח של כ-3,650 מ"ר, ובו ניתן להקים ארבעה מגדלי מגורים, בני 44 קומות כל אחד (1,200 דירות בסך הכל), הכוללים זכויות בנייה בהיקף של 32,560 מ"ר אם יבשיל המו"מ, קרקע לכל מגדל צפויה להימכר ב-360 עד 380 מיליון שקל.

 

את החלק הראשון של המתחם, בן 11 מגדלי מגורים (אחד מהם מיועד ל-54 דירות להשכרה) ו-777 דירות, עם קניון בשטח של כ-70 אלף מ"ר וקאנטרי קלאב, מקימות בימים אלה החברות גינדי השקעות ורבוע כחול נדל"ן.

 

מעיריית תל אביב, מבעלי המתחם, נמסר בתגובה: "במסגרת הליך שיווק הפרויקט מנוהל מו"מ גם עם חברת קנדה ישראל. מאחר והחוזה טרם נחתם, לא ניתן להתייחס לסעיפים הכספיים או להסכם".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x