$
חדשות נדל"ן

יזם ההייטק אריה יהב רכש מאספן גרופ בניין משרדים ביקנעם תמורת 18.5 מיליון שקל

ל"כלכליסט" נודע כי יהב, שביצע עם שותפיו אקזיט של 47 מיליון שקל בחודש ינואר, נכנס להשקעה בנדל"ן מניב ורכש בניין הממוקם כמה עשרות מטרים ממקום מושבה של קומפיולאב, החברה שנמנה עם מייסדיה

עינת פז-פרנקל 09:4109.09.13
אריה יהב, שביצע עם שותפיו אקזיט של 47 מיליון שקל בחודש ינואר, נכנס להשקעה בנדל"ן מניב: יזם ההייטק רכש מאספן גרופ בניין משרדים ביקנעם ב־18.5 מיליון שקל, כמה עשרות מטרים ממקום מושבה של קומפיולאב, החברה שנמנה עם מייסדיה, כך נודע ל"כלכליסט".

 

יקנעם יקנעם צילום: ערן יופי כהן

 

 

בינואר רכשו טכנופלס ושותפותיה 50% מקומפיולאב בכ־47 מיליון שקל. מדובר במבנה משרדים בן שלוש קומות, ששטחו כ־4,300 מ"ר, שאותו משווקת בבלעדיות חברת גלקסיה נכסים. "לא הפכתי להיות איש נדל"ן, ההשקעה הזאת היא רק עוד אפיק", אמר יהב ל"כלכליסט". "אני עדיין הייטקיסט. אני לא רוצה להשקיע את כספי בהרפתקת הייטק בלבד, עליי לפזר את ההשקעה - חלק בשוק ההון, חלק בנדל"ן וחלק בתחום הייטק".

 

יהב מכיר את אזור התעשייה ביקנעם היטב. לדבריו, את הנכס קיבל בתפוסה של 60%, וכעת התפוסה בו היא 70%. בתפוסה מלאה הוא מקווה להגיע לתשואה גבוהה מ־8% בשנה. בימים אלה הוא משקיע מאות אלפי שקלים בשיפוץ המבנה. "בהייטק כולם רוצים חדר שיש בו חלון, וזה בניין מואר עם המון חלונות", אמר יהב וסירב להתייחס למחירי השכירות בבניין.

 

מוכרת הנכס, אספן גרופ, החזיקה נכון לסוף יוני בנדל"ן להשקעה בהיקף של כ־1.26 מיליארד שקל. מעניין לציין כי רוני צארום, בעל השליטה בחברה, רכש אותה לאחר שביצע בעצמו אקזיט של כ־200 מיליון דולר כשמכר עם שותפיו לקומברס סטארט־אפ שהקימו תמורת 550 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x