שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

דניה סיבוס תקים מבנים בעיר הבהד"ים ב-200 מיליון שקל

זכתה במכרז להקמת 12 מבנים בשטח כולל של 74 אלף מ"ר אשר יבנו בלוחות זמנים קצרים של עד 18 חודשים

דותן לוי 11:3230.07.13

חברת דניה סיבוס זכתה במכרז להקמת 12 מבנים בעיר הבה"דים בהיקף של 200 מיליון שקל. מדובר במכרז לקבלנות משנה של קבוצת "מבט לנגב" הכוללת את החברות אלקטרה, מנרב ובינת תקשורת אשר זכו במכרז העיקרי לעיר הבה"דים בשנת 2012.

 

הפרויקט יכלול הקמה של המבנים, המיועדים להדרכה כללית והדרכה ייעודית בתחומי הלוגיסטיקה, התקשוב, הרפואה, השלישות, משטרה צבאית, מודיעין, חימוש וחינוך. המבנים ייוצרו, במפעל סיבוס רימון, חברה בת של דניה סיבוס שמתמחה בשיטה הטרומית. מדובר במבנים בני 3-4 קומות הכוללים אולמות הדרכה גדולים, חדרי הדרכה, כיתות לימוד, משרדים אולמות המיועדים לסימולציה ועוד.

 

המנכ"ל, רונן גינזבורג: הרכבה מהירה של רכיבים טרומיים המנכ"ל, רונן גינזבורג: הרכבה מהירה של רכיבים טרומיים

 

סך הכל השטח הבנוי יעמוד על 74 אלף מ"ר אשר ייבנו בלוחות זמנים תובעניים של בין 12-18 חודשים כאשר 4 מבנים ראשונים ייבנו בתוך 12 חודשים. במסגרת החוזה דניה סיבוס תבצע את העבודות עד הגמר וברמת מפתח ניהול באמצעות החברה הבת פורמה, ואילו עבודות המערכות יבוצעו על ידי קבלן ממונה מטעם המזמינה.

 

רונן גינזבורג מנכ"ל דניה סיבוס: "שיטת הבנייה הטרומית נהוגה בפרויקטי בנייה גדולים בעולם המוקמים בפרק זמן קצר ובעלויות נמוכות יותר מאשר בבנייה הקונבנציונאלית. בפרויקט זה תבצע החברה הרכבה מהירה של רכיבים טרומיים שיוצרו במפעל "סיבוס רימון" אותם תשנע ותרכיב בשטח האתר".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x