$
חדשות נדל"ן

3.5 דונם בכוכב הצפון נמכרו ב-76.5 מיליון שקל

בהליך ההתמחרות על המגרש זכתה הקבוצה של מארגנת קבוצות הרכישה, חני הורוביץ והבכיר לשעבר ברשות המיסים, זאב יוכלמן. בהתמחרות השתתפה גם השותפה לעבר של הורוביץ- קרן בן דוד

עינת פז-פרנקל 18:4927.05.13

 קבוצת הורביץ-יוכלמן זכתה היום בהתמחרות על מגרש בשטח של 3.5 דונם ברחוב מאיר יערי 20 בשכונת כוכב הצפון שבצפון תל אביב. הקבוצה, בבעלות אשת העסקים חני הורביץ וזאב יוכלמן, לשעבר בכיר ברשות המסים, תשלם 76.5 מיליון שקל על המגרש שבבעלות עיריית תל אביב, רשות מקרקעי ישראל ואנשים פרטיים.

 הורביץ אמרה בשיחה עם "כלכליסט" כי במקום מתארגנת קבוצת רכישה להקמת בניין בן תשע קומות ו-40 יחידות דיור. הסכום ששילמה על המגרש משקף מחיר של 1.9 מיליון שקל לקרקע ליחידת דיור, בממוצע. להערכתה, דירה בשטח של 122 מ"ר עם מרפסת של 35 מ"ר תעלה 3.5 מיליון שקל.

 

 

הורביץ ובן-דוד. השותפות לשעבר התחרו על אותה הקרקע הורביץ ובן-דוד. השותפות לשעבר התחרו על אותה הקרקע צילום: אבשלום ששוני

 

בהתמחרות על המגרש התמודדה גם קבוצת חג'ג', קבוצת זליג, קבוצה בראשות קרן בן דוד (שותפתה העסקית לשעבר של הורביץ), וקבוצה שהוביל כדורסלן העבר ליאור ארדיטי.

 

עו"ד יורם וסרצוג, שערך את המכרז, אישר את הפרטים.

 

נזכיר כי בתחילת מאי, זכתה קבוצת הורביץ יוכלמן במכרז בשכונת נוה גן שבדרום רמת השרון, בשטח הנושק לשכונת תל ברוך צפון בתל אביב. על השטח יוקם בניין בן תשע קומות ו-24 יחידות דיור. הורביץ יוכלמן שילמה 36 מיליון שקל על המגרש, מחיר המשקף 1.5 מיליון שקל לקרקע ליחידת דיור.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x