$
חדשות נדל"ן

חג'ג' מכרה 80 מ-120 דירות במגדל במתחם המשולש בר"ג

מדובר בפרויקט שייבנה ע"י קבוצת רכישה שמארגנים האחים עידו וצחי חג'ג', אורי דורי ורוני מאנה. בעקבות ההצלחה במכירה, היזמים קיבלו הארכה להשלמת המכירה

שי פאוזנר 13:5822.10.12

קבוצת חג'ג' קיבלה הארכה של האופציה להקמת קבוצת רכישה לבניית מגדל במתחם המשולש הגדול ברמת גן.  

מדובר בפרויקט של מגדל שאמור לקום על ידי קבוצת רכישה שמארגנת הקבוצה שמובילים האחים עידו וצחי חג'ג', יחד עם היזם הוותיק אורי דורי והמתווך רוני מאנה.

 

המגדל יכלול 120 דירות ב-25 קומות. האחים חג'ג' ושותפיהם קיבלו אופציה לגיוס הקבוצה מבעלי הקרקע שהיקפה 4.15 דונם – החברות צמח המרמן, אשדר ואזורים. במקור היא היתה אמורה לפוג ב-21 דצמבר, בתוך חודשיים מרכישתה, אולם היום (ב') פרסמה הקבוצה באמצעות חברת ריג'נסי כי הוחלט על ידי הבעלים להאריך את האופציה עד 20 בפברואר 2013. זאת, לאחר שעד כה הצליחה הקבוצה לגייס 80 רוכשים מתוך 120.

 

האופציה נרכשה על ידי קבוצת חג'ג'-מאנה-דורי מהחברות צמח המרמן, אזורים ואשדר ב-2 מיליון שקל. חודש נוסף לשיווק יתרת 40 הדירות ומימוש העסקה שבו התשלום אמור לעמוד על כ-100 מיליון שקל.

 

המגדל הוא חלק משכונה שאמורה לקום במתחם שבין שכונת תל השומר במזרח ושכונת כפר אז"ר ממערב. לפי התוכנית המאושרת הוא יכלול 6 מגדלים. כאשר בוצעה העסקה המקורית עם האחים חג'ג', הם מסרו כי להערכתם בתוך 3.5 שנים יושלם הפרויקט וכי יציעו דירות בהנחות של עד 30% ממחיר השוק בצפוי במתחם.

 

מקבוצת חג'ג' נמסר הבוקר, כי היא מתכננת לערוך בימים הקרובים כנס מכירות מיוחד לרופאי ועובדי בית החולים תל השומר, הסמוך לפרויקט, במהלכו יינתנו הטבות לרוכשים.

 

גורמים בשוק הנדל"ן אמרו השבוע: "שיווק של 80 דירות במהלך חודשיים היא נתון שאין להתעלם ממנו, אולם העובדה שבעלי האופציה לא הצליחו לשווק את כל הדירות מלמדת ששוק הדיור אמנם התאושש, אך לא חזר למצבו טרם המחאה והקיפאון במכירות".

 

גורמים בענף מעריכים שהארכת האופציה היא מהלך צפוי וזאת משום שתהליך מכירת הדירות באמצעות הקבוצה הוא מהלך אסטרטגי של בעלות הקרקע, בטרם יצאו בשיווק הפרויקט בעצמן. שיווק זה אגב היה מתוכנן לצאת לדרך בחודש דצמבר הקרוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x