שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבוצת חג'ג' רכשה קרקע בצפון תל אביב, ותבנה 58 דירות

חברת רג'נסי שבבעלות הקבוצה רכשה קרקע ב-26 מיליון שקל באזור שכונה ל'. המחירים: החל מ-1.6 מיליון שקל

אריאל נוי 15:3723.08.12

חברת רג'נסי (מקבוצת חג'ג') דיווחה היום (ה') כי רכשה קרקע להקמת פרויקט "ל' החדשה". רג'נסי וחברת G גרופ השלימו את גיבוש קבוצת הרכישה, ורכשו את הקרקע מחברת רובינשטיין בכ-26 מיליון שקל.

 

לאחר שיצטרפו בעלים פרטיים נוספים להסכם השיתוף, יוקמו על הקרקע שני בנייני מגורים בני 11 ו-6 קומות ו-58 יחידות דיור בתכנונה של האדריכלית טלי כהנא.

 

הקרקע שנרכשה מכונה בתוכנית המתאר "מבנן 1" ונמצאת באזור הגוש הגדול בתל אביב, מול רחוב האוזנר, ובצמוד לשכונת ל' הוותיקה. הקרקע כוללת זכויות בנייה ל-58 יחידות הדיור שייבנו במקום, זאת לאחר הצטרפות להסכם השיתוף של בעלים פרטיים של קרקעות סמוכות.

 

הגוש הגדול. מגרשים עם פוטנציאל הגוש הגדול. מגרשים עם פוטנציאל

 

קבוצת חג'ג' מכרה לקבוצת הרכישה דירות 3 חדרים במחירים של החל מ-1.6 מיליון שקל, דירות 5 חדרים במחירים של החל מ-1.95 מיליון שקל ומיני פנטהאוזים במחירים של החל מ-3 מיליון שקל. הפנטהאוזים נמכרו במחיר של 5 מיליון שקל. לטענת החברה, המחירים הללו נמוכים ב-25% לפחות מהמחירים המקובלים בגוש הגדול.

 

מקבוצת חג'ג' נמסר כי מדובר בפרויקט נוסף של הקבוצה בשכונת הגוש הגדול בצפון ת"א. "זיהינו פוטנציאל גדול מאוד במגרש הזה", אמר מנכ"ל הקבוצה עידו חג'ג', "היא ממוקמת בקצה הדרומי של התב"ע המאושרת, כאשר במגרשים הסמוכים לה עדיין אין תב"ע מאושרת ואין אישורי בנייה. הדיירים ייהנו ממרחב מגורים פתוח ונוף לים בחלק מהדירות". אכלוס שני הבניינים החדשים ייעשה תוך 3.5-3 שנים.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x