$
חדשות נדל"ן

ת"א: פסגות תתפוס חמש קומות ברוטשילד 3

חברת פסגות רכשה את המגדל ב־2009 מאפריקה, שכעת נוספו לו עשר קומות. מחירי השכירות - סביב 100 שקל למ"ר ברמת גמר

דותן לוי 09:2202.08.12

חברת פסגות תרכז את רוב פעילותה בבית פסגות ברחוב רוטשילד 3 בתל אביב ותאכלס את חמש הקומות העליונות.

 

פסגות רכשה את המגדל מידי אפריקה ישראל באוגוסט 2009 בתמורה ל־166.5 מיליון שקל. בעת הרכישה התנשא המגדל לגובה של 17 קומות וכלל כ־15 אלף מ"ר של שטחי משרדים, אך העסקה כללה תוספת זכויות בהיקף של כ־8,000 מ"ר ב־10 קומות.

 

בניין המשרדים של פסגות בניין המשרדים של פסגות צילום: אוראל כהן

כעת, שלוש שנים לאחר העסקה, הסתיימה בניית תוספת הקומות והבניין כולל כעת 27 קומות. לדברי אופק גבאי, מנהל מחלקת השקעות באינטר ישראל שאחראית על שיווק הבניין, מלבד הקומות הנוספות ישווקו גם 7,000 מ"ר של משרדים ששימשו בעבר את חברת הביטוח מבטח סימון, אשר העבירה את משרדיה לפתח תקווה. שטח כל קומה במגדל כ־815 מ"ר והיא מחולקת לשני אגפים. צפוני כ־474 מ"ר ודרומי כ־341 מ"ר.

 

לפי אינטר ישראל, הושכרו במגדל שטחים לבנק שוויצרי ובימים אלה מתנהל משא ומתן להשכרת שטחים נוספים לשגרירויות ולנציגויות זרות. השלמתו של הבניין צפויה בעוד כחודשיים ומחירי השכירות ינועו סביב 100 שקל למ"ר ברמת גמר.

 

בית פסגות צמוד למגדל המגורים רוטשילד 1 של חברת חבס, וסמוך למגדל העתידי שיאכלס את הבורסה לניירות ערך. בכניסה למגדל מוקמת בימים אלו פיאצה, המחוברת לקצה המערבי של שדרות רוטשילד, וכן מדרחוב אשר יכלול חנויות מסחר ובתי קפה ויתחבר לשכונת נווה צדק. כמו כן, בימים אלה מוקם חניון תת־קרקעי ציבורי עם כ־400 מקומות חניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x