שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ג'קי מוקמל: "אם תקנו היום בניין משרדים, זו תהיה מצבה של כסף"

יו"ר ומנכ"ל מאן נכסים אמר בוועידת נדל"ן כי "בפועל, כל שוק המשרדים עומד כיום למכירה. אין יזם שתבוא אליו עם כסף מזומן לקנות והוא יסרב לך. ראו הוזהרתם"

שי פאוזנר 16:1821.02.12

"אם תקנו היום בניין משרדים, זו תהיה מצבה של כסף" - כך אמר היום (ג') יו"ר ומנכ"ל חברת שיווק הנדל"ן המניב מאן נכסים, ג'קי מוקמל, בפאנל שהתקיים בוועידת הנדל"ן המסחרי השנתית 2012 שיזמה חברת מידע כנסים ואתר WinWin. לדברי מוקמל, "בפועל, כל שוק המשרדים עומד כיום למכירה. אין

יזם שתבוא אליו עם כסף מזומן לקנות והוא יסרב לך. ראו הוזהרתם. אם תקנו היום בנייני משרדים, זו תהיה מצבה של כסף. אני לא רואה גורמים שמשתמשים במגדלים האלה. בניין אלקטרה שווק שלוש שנים ועדיין לא סיימו את השיווק שלו. המספרים שאני שומע לעיתון זה נהדר, לסטטיסטיקה זה מצויין, אבל אם תבדקו אותם, תגלו את האמת לאמיתה. נדל"ן זה לא משחק לקטנים".

 

יו"ר לשכת השמאים לשעבר, ארז כהן, אמר בכנס כי הוא מעריך שאנו מצויים במצב של עודף היצע משמעותי, ואופן ניצולו יהיה מושפע ממצב השוק שאיש אינו יכול לחזות אותו.  

  אליאס טנוס, מנכ"ל קבוצת הבנייה הוותיקה בסט, סבור כי יש עדיין מקום לבניית מרכזי מסחר, אך תלוי באיזה מקומות. "יש מקומות שרואים בהם רוויה במרכזי מסחר ויש מקומות שעדיין חסרים בהם מרכזי מסחר", אמר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x