שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אושרה תוכנית ל-580 דירות בנות השגה ברמת השרון

ראש העיר איציק רוכברגר: "זהו מסר חברתי חשוב - רמה"ש היא מקום שגם זוגות צעירים יוכלו לקנות בו דירה במחירים שפויים ולגדל בו ילדים"

שי פאוזנר 14:0829.01.12

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה רמת השרון, בשיתוף מינהל מקרקעי ישראל, אישרה בשבוע שעבר תוכנית לשכונה של 2,900 יחידות דיור ברמת השרון שבתוכן 580 דירות בדיור בר השגה, כלומר דירות שיוצעו לזכאי משרד השיכון. התוכנית עוברת עתה לדיונים בהתנגדויות הציבור, אם יהיו כאלה.

 

התוכנית

היא בלב מה שמכונה בעיר רצועת-הנופש מערב, הממוקמת מצפון לשכונת נווה-גן. השכונה החדשה, שתכלול גם מרכז מסחרי, מתקני נופש, ספורט ומבני ציבור, תיבנה בסטנדרטים גבוהים ומוקפדים של "בנייה ירוקה" ולפי הפרמטרים שקובע התקן לבנייה ירוקה.

 

בין השאר ייבנה בשכונה בית-ספר יסודי הצמוד למועדון ספורט גדול (קאונטרי קלאב) ובקוטב הנגדי של הציר הראשי תיבנה קריית חינוך הכוללת חטיבת ביניים ובי"ס תיכון - כל זאת בנוסף על התשתית המסחרית והחינוכית בשכונה הצמודה נווה-גן.

 

ראש עיריית רמת-השרון, איציק רוכברגר, ציין בעקבות האישור כי "העובדה שהתוכנית כוללת 580 יחידות דיור בר-השגה היא גם מסר חברתי חשוב - שלפיו רמת-השרון היא מקום שגם זוגות צעירים יוכלו לקנות בו דירה במחירים שפויים ולגדל בו ילדים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x