שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

עמיתים מממשת במרכז ת"א: מכרה מגרש חניה ברחוב דובנוב בכ-65 מיליון שקל

החברה, המאחדת תחתיה את 8 קרנות הפנסיה הוותיקות, מכרה חניון בסמוך לבית ציוני אמריקה. על המגרש מתוכנן להיבנות מגדל למסחר ומשרדים

עמיתים, קרנות הפנסיה הוותיקות, בניהולו של יואב בן אור הודיעה על מכירת מגרש בשטח כ-2.7 דונם ברחוב דובנוב פינת דניאל פריש בת"א, בסמוך לבית ציוני אמריקה. כיום משמש השטח כחניון. הנכס נמכר לחברת ייזום וקבלנות מת"א אשר הגישה את ההצעה הזוכה שעמדה על כ-65 מליון שקל.

 

במסגרת

הליך המכירה, שנוהל על ידי חטיבת ההשקעות של עמיתים, הוגשו מספר הצעות, שמתוכן הועלו מספר מציעים לסיבוב התמחרות נוסף. בסופו של השלב השני, שנערך בשיטה של Best & Final, היו פערי המחיר בין המציעים מזעריים.

 

על פי התב"ע (תוכנית בניין עיר) המאושרת כיום ניתן לבנות על המגרש מגדל למסחר ומשרדים.

 

מחיר ההצעה הזוכה משקף שווי של כ-10,000 שקל למ"ר קרקע בנוי. בעמיתים הסבירו כי מדובר במחיר שיא וכי עמיתי מבטחים ייהנו מתשואה כוללת של למעלה מ-50% בעקבות מכירת נכס זה.

 

מנכ"ל עמיתים, יואב בן אור: "מכירה זו הינה פועל יוצא למדיניות מימוש נכסיהם ההיסטוריים של עמיתים אשר אינם מתאימים לתיק ההשקעות הנוכחי. מכירה זו מצטרפת למימושים המוצלחים שביצעה עמיתים בשנים האחרונות אשר הביאו להשאת שווים של נכסי הדלא-ניידי שבבעלות עמיתי הקרנות. בין היתר המגרש בשד' חן בהרצליה שנמכר לאחרונה בשווי של כ-8.5 מיליון שקל, מגרש נוסף ברח' אנטוקולסקי בת"א שנמכר בכ-68 מיליון שקל, מלון גני כרמל שנמכר בכ-92 מיליון שקל, מלון גני נצרת שנמכר בכ-83 מיליון שקל ומלון גני מבטחים בים המלח שנמכר בשנה האחרונה לחברת ישרוטל בכ-93 מיליון שקל".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x