$
נדל"ן

סוזוקי על הגובה

ל"כלכליסט" נודע: קבוצת מכשירי תנועה תקים עם חברת תיגבור מגדל משרדים בתל אביב

תומר הדר 09:0529.12.11

צבי נטע, בעליה של קבוצת מכשירי תנועה, יבואנית מותגי הרכב סוזוקי, קרייזלר וג'יפ, חתם בימים האחרונים על הקמת פרויקט משותף בתחום הנדל"ן עם חברת כוח האדם תיגבור שבבעלות משפחת בנבנישתי, כך נודע ל"כלכליסט". השתיים יקימו מגדל משרדים בסמוך למתחם חסן ערפה ברחוב דוד חכמי בתל

אביב.

 

במסגרת הפרויקט צפויות החברות לבנות בניין משרדים בן 15 קומות עם שטח בנוי של כ־15 אלף מ"ר לבנייה. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ־75 מיליון שקל. לדברי מקורבים לפרויקט, כ־60% מהשטח הבנוי שבו יהיו בבעלות הקבוצה של נטע, ואילו יתר השטח יהיה שייך לחברת תיגבור. מדובר בחיבור שנוצר בשל השכנות הפיזית של שתי חלקות קרקע השייכות לחברות.

 

מדובר בעסקה בולטת שנייה של נטע בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן המניב. קבוצת מכשירי תנועה מתכננת להקים בית משרדים מול מגדל טויוטה שברחוב יגאל אלון בתל אביב, על מגרש של 5 דונמים ששימש במשך שנים את המוסך המרכזי של סוזוקי וקרייזלר. מדובר בפרויקט של 20 קומות עם קומת מסחר ושטחי משרדים בהיקף כולל של כ־22 אלף מ"ר, שיהיה כולו בבעלות חברת מכשירי תנועה.

 

הבניין יכלול סוכנות למכירת רכב של הקבוצה בקומת הקרקע. היקף ההשקעה בפרויקט של נטע ברחוב יגאל אלון, ללא עלות הקרקע, מוערך בכ־150 מיליון שקל.

בחברות מכשירי תנועה ותיגבור אישרו את הדברים, ומסרו כי התוכניות לפרויקט מגדל המשרדים הוגשו לאישור הוועדה המקומית בתל אביב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x